Autor Wątek: Jakie opony do XKR  (Przeczytany 16322 razy)

daniel

  • Gość
Odp: Jakie opony do XKR
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 25, 2008, 10:45:58 am »
Ja używam latem pzero rosso i jestem bardzo zadowolony. A cena nie jest taka zła - poniżej 1000 dostaniesz, chociaż niedużo poniżej  ;D Zapomniałem co to znaczy zwalniać na zakrętach.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2008, 10:47:38 am wysłana przez daniel »

Offline V12

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 436
  • Nowe części zamienne Jaguar Daimler tel. 5O61122O4
    • V12.com.pl
Odp: Jakie opony do XKR
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 25, 2008, 10:52:47 am »
Zwierzu, jeśli sklep internetowy nie jest w stanie zrealizować zamówienia, to nie może Cię przymusić do zaakceptowania innego produktu, ma obowiązek zwrócić kasę...
XJR-S 6.0 Asprey#99

artleks

  • Gość
Odp: Jakie opony do XKR
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 25, 2008, 10:58:11 am »
Sklep ma tylko mozliwosc zaproponowania innego, podobnego produktu. W Twojej sytuacji, jesli Ci to nie odpowiada to masz pelne prawo odstapic od umowy sprzedazy. Jesli podejrzewasz, ze beda jakiekolwiek problemy wyslij pisemne odstapienie od umowy. 

Zwierzu

  • Gość
Odp: Jakie opony do XKR
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 25, 2008, 16:50:03 pm »
Na razie zmieniłem zamówienie na Firestony - te o których pisałem. Zobaczę co z tego wyjdzie. Sklep nie robił żadnych problemów, różnicę w kasie zwrócą na konto (tak przynajmniej zapewniają).

Czekam na dostawę opon, potem wizyta w jakimś specjalistycznym warsztacie od geometrii zawieszeń i wyważania kół.

Pozdrówka,

Zwierzu

  • Gość
Odp: Jakie opony do XKR
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 31, 2008, 00:11:10 am »
Opony wymienione. Firestone Firehawk FHSZ80 są robione w Polsce!

Wyglądają ślicznie - bieżnik w "jodełkę", fartuch ochronny do felg, miły, szeroki profil. Jeżdżą też nieźle, chociaż mam wrażenie słabszej przyczepności. Z drugiej strony na nowych oponach jeżdżę zdecydowane bardziej agresywnie, więc może bardziej w tym problem.

Poza tym poprzednie opony były nieco dziwaczne - niby Pirelli P-Zero, ale M+S, (prawdopodobnie amerykańskie wielosezonowe) i z indeksem prędkości "W" - czyli zdecydowanie za niskim dla XKR.