Dział Ogólny (Tematy Jaguarowskie i nie tylko) > Nowi Forumowicze i Jaguary

Pipcyk - witam ponownie

<< < (4/8) > >>

Pipcyk:

--- Cytat: papatkiole w Styczeń 26, 2008, 00:27:37 am ---Witam kolege :-V
fajnie widzieć kolejnego pasjonata na forum.
Powodzenia w remoncie, swoją drogą jak duży jest remoncik?

V12 jedno za drugim ja grzyby po deszczu :-R

--- Koniec cytatu ---

Remont określam jako kapitalny.
Na początku drażniły mnie pęcherze na podszybiu, oraz na spodzie drzwi od kierowcy.
Potem odkryłem że wszystkie gumy w zawieszeniu mają mikropęknięcia ( są sparciałe )
Drewno wyblakłe od słońca a lakier w niektórych miejscach spękany, do tego doszły także zardzewiałe łożyska w wahaczach z tyłu.
Tak wiec miarka się przebrała.
Gała gablota została rozebrana , wyciągnąłem całą przednią belkę zawieszenia i wymieniłem wszystkie gumy i przeguby. Sama belka i wahacze zostały wypiaskowane i zabezpieczone przed korozja.
Po złożeniu zawieszenia karoseria pojechała do blacharzy i do tej pory tam siedzi.
To co się dało zostało wypiaskowane. Mam nadzieje że z blacharka zrobią w lutym a potem już tylko lakierowanie.
Równolegle ziołem się za odnawianie drewna i odnowiłem tapicerkę drzwi.
Po lakiernikach zostanie mi jeszcze zabawa z klimatyzacją ( cos ze sterowaniem ) bo raz tylko chłodzi a czasem tylko grzeje :D
No i wyciągnięcie całego tylnego zawieszenia i wymiana wszystkiego tak jak zrobiłem z przednim.
Nie robię nic jedynie z silnikiem i skrzynią. Silnik chodzi jak zegarek szwajcarski, wymieniłem tylko kable WN , świece i kopułkę z palcem.
W skrzyni musze wymienić uszczelkę bo są lekkie wycieki oleju.
No to tyle.

Robson:
Jestem pod wrażeniem, Jak skończysz to umuwimy się na kilka beer i będe następny opanowywał remont III serii ;D :-R :-V :-R

papatkiole:
Jestem pod wrażeniem, oby blacharze i lakiernicy się sprawili bo fachowców w tej dziedzinie dość ciężko :-V

ja$:
pipcyk - moje słowa uznania   :-V :-V

Pipcyk:

--- Cytat: papatkiole w Styczeń 26, 2008, 21:07:59 pm ---Jestem pod wrażeniem, oby blacharze i lakiernicy się sprawili bo fachowców w tej dziedzinie dość ciężko :-V

--- Koniec cytatu ---

Jeżdżę do nich co tydzień i sprawdzam dokładnie co robią, ale sprawują się dzielnie, tylko cholernie wolno im to idzie  :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej