Autor Wątek: Brak komputera w x-type  (Przeczytany 3016 razy)

vonKohler

  • Gość
Brak komputera w x-type
« dnia: Luty 20, 2010, 12:09:43 pm »

W moim X-typie nie ma komputera. Jest przycisk "trip", ale nie ma juz przycisków (A/B;km/ml) pod włącznikiem świateł.
Przeważnie w nowych samochodach można tanim kosztem aktywować komputer (tak miałem w Vectrze C -> 200 pln w serwisie i pięknie działa).

Zastanawiam czy wystarczy dokupić przyciski od kompa i "coś" aktywować aby wszystko ładnie działało?
Czy raczej cieszyć się dalej Jagiem bez zbędnej elektroniki i odbierającego przyjemność z jazdy wyliczania spalania? ;)

Godan

  • Gość
Odp: Brak komputera w x-type
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2010, 13:43:18 pm »
Po co sobie komplikować. Znasz chyba przeciętne spalanie w Jagach. Będziesz sie przejmował guziczkami ;D Szerokiej drogi!

Innowierca

  • Gość
Odp: Brak komputera w x-type
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2010, 13:50:34 pm »
Kiedyś miałem taką fajną Ibizę 6L po dość mocnym tuningu silnika. Ze względu na modyfikacje, potrafiła dużo palić przy ostrej jeździe. Kiedyś jadąc mostem około 220km/h  :-wstyd byłem ciekaw jakie jest spalanie. Skasowałem licznik, przejechałem most i dojeżdżając do świateł grzebałem w kompie żeby dostać się do średniego spalania z danego odcinka. W końcu bym nie wyhamował do tych świateł  :-nuts  bo gapiłem się pod prędkościomierz a nie na drogę. Teraz oba auta mam bez komputera i jestem z tego powodu bardziej szczęśliwy. Nie zajmuje sobie głowy gadżetami tylko skupiam się na pasażerce obok  :-V  .