Autor Wątek: Komputer-Spalanie  (Przeczytany 4772 razy)

blackyR

  • Gość
Komputer-Spalanie
« dnia: Luty 11, 2009, 21:43:03 pm »
Nie mogę znaleść, spalania gdzie to sie szuka w poprzednim wątku koledzy pisali ze przy wycieraczkach znalazłem tylko TRIP zeruje mi podlicznik a gdzie jest to czego szukam mam Opcje  z navi    help ??????

trix

  • Gość
Odp: Komputer-Spalanie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2009, 09:42:24 am »
Ale przycisk TRIP trzymasz dłużej czy tylko delikatnie klikasz?
Ja mam wersję bez navi ale wydaje mi się że przycisk działa we wszystkich wersjach tak samo.

trix

  • Gość
Odp: Komputer-Spalanie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2009, 10:28:07 am »
http://www.jaguarusa.com/assets/us/en/ownership/myjaguar/manuals/Jaguar_X-TYPE_2004_Owners_Handbook.pdf

Tutaj jest instrukcja - wprawdzie w języku angielskim ale może być - na stronie 100 i dalej masz opisany przycisk TRIP.

Pozdr

Offline strawinski

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 542
  • Daimler Six
Odp: Komputer-Spalanie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2009, 14:01:12 pm »
Ale podobno jest tak, że jeżeli nie masz pod włącznikiem świateł takich trzech przycisków (od komputera) to nie masz opcji która pokazuje spalanie itp.

blackyR

  • Gość
Odp: Komputer-Spalanie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2009, 17:14:38 pm »
Koledzy wersja mojego kota to x-type execiutive 2.0 D ,a TRIP trzymam ciągle i zeruje podlicznik  :-K

adam74

  • Gość
Odp: Komputer-Spalanie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2009, 19:36:00 pm »
Ale podobno jest tak, że jeżeli nie masz pod włącznikiem świateł takich trzech przycisków (od komputera) to nie masz opcji która pokazuje spalanie itp.

tak niestety jest - znajduje się tam przycisk A/B - wybór trasy (tzn. taki trip, ale w 2 wersjach - dla trasy A i trasy B) przycisk RESET do resetowania komputera i przełącznik ML/KM czyli pomiędzy milami i kilometrami. W innych przypadkach po naciśnięciu trip na dźwigni przełącza się globalny licznik na dzienny a dłużej przytrzymany resetuje dzienny

jak coś zagmatwałem to przepraszam

blackyR

  • Gość
Odp: Komputer-Spalanie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2009, 21:28:53 pm »
liczy sie EFEKT  jazdy a nie spalanie w duszy z nim!!!(spalaniem) :-tylko :-super :-V :-K