| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
2 Odpowiedzi
3.366 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
|
Sonda- błędy - błąd silnika X-type 3.0 2005
Zaczęty przez dawids |
2 Odpowiedzi
2.531 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Opis bezpieczników
Zaczęty przez Janusz Sa |
2 Odpowiedzi
6.085 Wyświetleń |
wysłana przez Janusz Sa |
|
|
zakładanie tempomatu
Zaczęty przez sebus34 |
2 Odpowiedzi
5.464 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Czemu przecieka (deszcz )nad nogami pasażera????
Zaczęty przez lucas.lp |
2 Odpowiedzi
4.043 Wyświetleń |
wysłana przez lucas.lp |
|
|
2 Odpowiedzi
3.909 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
|
Radio w X-sie - dołożenie wyjścia AUX
Zaczęty przez ss8 |
2 Odpowiedzi
2.867 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Piaskowanie progów a okleina zamiast lakiernia
Zaczęty przez andrew140785 |
2 Odpowiedzi
4.028 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
Jaguar x-type - pytanie przed zakupem
Zaczęty przez ron.novy |
2 Odpowiedzi
4.153 Wyświetleń |
wysłana przez tomasz |
|
|
2 Odpowiedzi
4.013 Wyświetleń |
wysłana przez lucas.lp |
|
|
|
A może nie pompa
Zaczęty przez Pirat |
2 Odpowiedzi
3.359 Wyświetleń |
wysłana przez cobi |
|
|
Dziwny odgłos, pomocy!
Zaczęty przez achmiel92 |
2 Odpowiedzi
3.563 Wyświetleń |
wysłana przez achmiel92 |
|
|
Problem z pierwszym blokiem cylindrów - wypadanie zapłonów, Check Engine
Zaczęty przez Paster03 |
2 Odpowiedzi
7.042 Wyświetleń |
wysłana przez benjamin |
|
|
trzeci raz na warsztat sporadycznie odcina paliwo na wysokich obrotach
Zaczęty przez tomek247 |
2 Odpowiedzi
3.141 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
Samoczynnie włącza się nawiew w X-ie
Zaczęty przez frog70 |
2 Odpowiedzi
4.800 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
czy drzwi z wersjii saloon bedą pasować do estate?
Zaczęty przez bartnik |
2 Odpowiedzi
3.439 Wyświetleń |
wysłana przez bartnik |
|
|
Jakie zamienniki amortyzatorów do 2,2d?
Zaczęty przez józekniedarujecitejnocy |
2 Odpowiedzi
3.911 Wyświetleń |
wysłana przez Rest |
|
|
MENU SERWISOWE Z DUŻYM WYŚWIETLACZEM
Zaczęty przez discus9 |
2 Odpowiedzi
4.664 Wyświetleń |
wysłana przez discus9 |
|
|
półoś tył
Zaczęty przez benjamin |
2 Odpowiedzi
3.472 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Dziwne działanie świateł STOP
Zaczęty przez bodi |
2 Odpowiedzi
2.685 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
Menu serwisowe DENSO
Zaczęty przez Sonix |
2 Odpowiedzi
5.059 Wyświetleń |
wysłana przez harmonijka |
|
|
kat nachylenia kół
Zaczęty przez louigi30 |
2 Odpowiedzi
2.247 Wyświetleń |
wysłana przez louigi30 |
|
|
x-type akumulator
Zaczęty przez mam x typa |
2 Odpowiedzi
3.888 Wyświetleń |
wysłana przez mam x typa |
|
|
wydech z V6 do 2,2 diesel
Zaczęty przez marsjaningn |
2 Odpowiedzi
4.107 Wyświetleń |
wysłana przez kurak22 |
|
|
Wymiana linki otwierania maski
Zaczęty przez Miles2503 |
2 Odpowiedzi
2.566 Wyświetleń |
wysłana przez Miles2503 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta