| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
X type 2,5 v6 lpg
Zaczęty przez biestus007 |
1 Odpowiedzi
3.088 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Cykanie i przygasanie
Zaczęty przez Eppic |
5 Odpowiedzi
3.089 Wyświetleń |
wysłana przez Eppic |
|
|
Poziom oleju automat
Zaczęty przez denver69 |
4 Odpowiedzi
3.089 Wyświetleń |
wysłana przez denver69 |
|
|
2.0D Problem z temperaturą
Zaczęty przez mikimisz |
1 Odpowiedzi
3.091 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
X-Type czy S-Type (benzyna w manualu) ??
Zaczęty przez gibons84 |
0 Odpowiedzi
3.098 Wyświetleń |
wysłana przez gibons84 |
|
|
Amortyzatory
Zaczęty przez q_nerk |
4 Odpowiedzi
3.098 Wyświetleń |
wysłana przez Datos |
|
|
Mój X-type 2.5 z 2003 i jego irytujące, nietypowe mankamenty
Zaczęty przez quartzXXI |
2 Odpowiedzi
3.098 Wyświetleń |
wysłana przez QUD |
|
|
Blad P0420
Zaczęty przez wlodi |
2 Odpowiedzi
3.099 Wyświetleń |
wysłana przez wlodi |
|
|
2 Odpowiedzi
3.099 Wyświetleń |
wysłana przez Glifiarz |
|
|
|
błąd P1582 oraz P0420
Zaczęty przez RWS82 |
4 Odpowiedzi
3.100 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Relingi / bagażnik dachowy
Zaczęty przez Acab |
4 Odpowiedzi
3.101 Wyświetleń |
wysłana przez Acab |
|
|
Czujniki parkowania
Zaczęty przez najkon |
7 Odpowiedzi
3.102 Wyświetleń |
wysłana przez Kao |
|
|
2.5 v6 cewka zapłonowa - jaka?
Zaczęty przez erer777 |
1 Odpowiedzi
3.104 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Czujnik ciśnienia paliwa
Zaczęty przez Viator |
4 Odpowiedzi
3.105 Wyświetleń |
wysłana przez Viator |
|
|
Nie odpala za to włącza się wentylator.
Zaczęty przez Kad28 |
5 Odpowiedzi
3.105 Wyświetleń |
wysłana przez Kad28 |
|
|
4 Odpowiedzi
3.106 Wyświetleń |
wysłana przez Marioicek |
|
|
|
Podlaczenie seryjnego subwoofera w x-type
Zaczęty przez Matszy281 |
6 Odpowiedzi
3.106 Wyświetleń |
wysłana przez Matszy281 |
|
|
Tempomat-problem
Zaczęty przez omega |
1 Odpowiedzi
3.107 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Ciepłe powietrze z dwóch nawiewów
Zaczęty przez rrrobson |
3 Odpowiedzi
3.108 Wyświetleń |
wysłana przez rrrobson |
|
|
Układ wydechowy w 2.0 TDCI
Zaczęty przez szibel |
1 Odpowiedzi
3.110 Wyświetleń |
wysłana przez mlokon |
|
|
nowe radio
Zaczęty przez grubazz01 |
2 Odpowiedzi
3.110 Wyświetleń |
wysłana przez grubazz01 |
|
|
Problem z alarmem, rozwiązanie
Zaczęty przez rota |
1 Odpowiedzi
3.111 Wyświetleń |
wysłana przez kamilos_sid |
|
|
Przegub 2.0d
Zaczęty przez luko_j |
2 Odpowiedzi
3.112 Wyświetleń |
wysłana przez cyberda |
|
|
Gumy stabilizatora
Zaczęty przez miron |
4 Odpowiedzi
3.114 Wyświetleń |
wysłana przez Andrzej74 |
|
|
3 Odpowiedzi
3.114 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta