| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Drzwi z XJ8 do XJ6
Zaczęty przez krzysparco |
0 Odpowiedzi
2.189 Wyświetleń |
wysłana przez krzysparco |
|
|
problem ze sterowanie z kierownicy
Zaczęty przez kubus94 |
0 Odpowiedzi
3.037 Wyświetleń |
wysłana przez kubus94 |
|
|
Dziwna praca silnika
Zaczęty przez kwintek1992 |
0 Odpowiedzi
2.398 Wyświetleń |
wysłana przez kwintek1992 |
|
|
Przestrojenie radia z US na Europa
Zaczęty przez tomda |
0 Odpowiedzi
3.632 Wyświetleń |
wysłana przez tomda |
|
|
brak ładowania w x308
Zaczęty przez dranxx1 |
0 Odpowiedzi
2.244 Wyświetleń |
wysłana przez dranxx1 |
|
|
x300, naprawa mocowania zdrezaka
Zaczęty przez truten23 |
0 Odpowiedzi
2.384 Wyświetleń |
wysłana przez truten23 |
|
|
Problem z imobilajzerem xj 308
Zaczęty przez mariuszm xj8 |
0 Odpowiedzi
3.293 Wyświetleń |
wysłana przez mariuszm xj8 |
|
|
Cisnienie oleju XJR x300
Zaczęty przez jarecky |
0 Odpowiedzi
2.495 Wyświetleń |
wysłana przez jarecky |
|
|
x 300 do czego te kostki w bagażniku?
Zaczęty przez KrzysiekEg |
0 Odpowiedzi
2.971 Wyświetleń |
wysłana przez KrzysiekEg |
|
|
[X308] Nie wkręcanie się na obroty
Zaczęty przez d0m1n1k |
0 Odpowiedzi
2.650 Wyświetleń |
wysłana przez d0m1n1k |
|
|
x300 silnik bypass-a chłodnego powietrza
Zaczęty przez tomek1212 |
0 Odpowiedzi
2.419 Wyświetleń |
wysłana przez tomek1212 |
|
|
demontaż dmuchawy x308
Zaczęty przez robert316 |
0 Odpowiedzi
2.862 Wyświetleń |
wysłana przez robert316 |
|
|
Problem z alarmem
Zaczęty przez magic |
0 Odpowiedzi
3.957 Wyświetleń |
wysłana przez magic |
|
|
X308 zawieszenie adaptacyjne ACD - czujnik
Zaczęty przez jazabek wac³aw |
0 Odpowiedzi
3.245 Wyświetleń |
wysłana przez jazabek wac³aw |
|
|
JX8 4.0V8 POSZUKUJE KOGOŚ KTO DOKONA DIAGNOSTYKI KOMPEM BYDGOSZCZ
Zaczęty przez lordvader |
0 Odpowiedzi
3.241 Wyświetleń |
wysłana przez lordvader |
|
|
Zalecam skontrolować w każdym x308
Zaczęty przez GrzesiekWroc |
0 Odpowiedzi
2.778 Wyświetleń |
wysłana przez GrzesiekWroc |
|
|
Adapter/Blenda do standardowego Radia w X308
Zaczęty przez kogutki |
0 Odpowiedzi
3.681 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
X308 kolumna kierownicy
Zaczęty przez maxx30gda |
0 Odpowiedzi
2.764 Wyświetleń |
wysłana przez maxx30gda |
|
|
Uszczelka szyberdachu
Zaczęty przez Majestic |
0 Odpowiedzi
2.240 Wyświetleń |
wysłana przez Majestic |
|
|
X308 - drzwi kierowcy
Zaczęty przez jazabek wac³aw |
0 Odpowiedzi
2.345 Wyświetleń |
wysłana przez jazabek wac³aw |
|
|
x300 zbyt niskie obroty po odpaleniu!
Zaczęty przez mikozaczek |
0 Odpowiedzi
2.253 Wyświetleń |
wysłana przez mikozaczek |
|
|
Jak zdjąć z kierownicy skórzany panel z emblematem kotka w x300?
Zaczęty przez Rysiek |
0 Odpowiedzi
3.059 Wyświetleń |
wysłana przez Rysiek |
|
|
Czujnik położenia wału x 308 3.2 i 4.0,ten sam?
Zaczęty przez guciokg |
0 Odpowiedzi
2.278 Wyświetleń |
wysłana przez guciokg |
|
|
Ustawianie zapłonu 4.0
Zaczęty przez krzysparco |
0 Odpowiedzi
2.809 Wyświetleń |
wysłana przez krzysparco |
|
|
Nie otwiera się maska pokrywy silnika X300
Zaczęty przez Zapek |
0 Odpowiedzi
2.563 Wyświetleń |
wysłana przez Zapek |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta