Autor Wątek: Wymiana kierownicy  (Przeczytany 8399 razy)

Innowierca

  • Gość
Wymiana kierownicy
« dnia: Grudzień 09, 2009, 22:15:25 pm »
Sprzedawca, od którego kupiłem auto zaproponował mi za friko, że wyśle mi skórzaną kierownicę przy okazji dosłania nowej lampy (nie pytajcie się czemu, bo sam nie wiem czemu on jest taki dobry dla mnie ;D, poznaliśmy się wtrakcie zakupu  auta). Mam teraz zwykłą kierownicę po 2003 roku czyli tą taką bardziej obłą bez żadnych przycisków sterujących radiem itd. Jeżeli ta skórzana będzie miała jakieś przyciski to czy mogę je jakoś podłączyć żeby np podgłaszać radio? Nie wiem od czego takie bajery zależą więc zwracam się do ekspertów  :-V Jeżeli się da, to co muszę zrobić żeby to wszystko działało?

 :-help

Innowierca

  • Gość
Odp: Wymiana kierownicy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2009, 07:55:42 am »
No i się wyjaśniło. Według tamtego człowieka kierownica wielofunkcyjna ma mniejszą poduszkę powietrzną i taśmę, którą podłącza się gdzieś zaraz za kierownicą. Jeżeli chciałbym wsadzić wielofunkcyjną kierownicę do siebie, nie podłączyłbym poduchy. Jakby ktoś się zastanawiał czy warto taki zabieg zrobić i czy jest wykonalny, to jeden głos już macie na NIE  ;)

sebus34

  • Gość
Odp: Wymiana kierownicy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2009, 20:23:17 pm »
musisz sprawdzić jaką masz taśme za kierownićą i czy wogóje masz opcję w radiu w oplu Omedze było to możliwe trochę kombinacji i bedzie

Innowierca

  • Gość
Odp: Wymiana kierownicy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2009, 21:20:12 pm »
Szkoda roboty. Później przy odsprzedaży ktoś mi zarzuci, że coś było kombinowane. A moja kierownica nie jest zła, po prostu ten sprzedawca mi to zaproponował i rozważałem taką możliwość.

thouartlord

  • Gość
Odp: Wymiana kierownicy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2014, 16:25:21 pm »
Mógłbyś mi powiedzieć jak odkręci po-liftową kierownice w X-type? delikatnie lata mi w kiernuku zegary/kierowca

Offline Vincent

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 144
Odp: Wymiana kierownicy
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 12, 2015, 05:59:16 am »
Aby nie tworzyć nowego wątku zapytam tutaj.
W jaki sposób wymienić znaczek - logo na kierownicy z rocznika 2006?
Mam go wgnieciony. Zastanawia mnie czy jest wciskany czy wklejany i czy występuje jako niezależna część możliwa do zakupienia i wymiany?
... i to by było na tyle...
Vincent

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.281
Odp: Wymiana kierownicy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 12, 2015, 17:56:47 pm »
Nie występuje jako część zamienna. Tylko cały airbag.
Jest XE MY20, XJ6 BRG MY95
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996