Autor Wątek: XJ8 2007 lusterka, bluetooth  (Przeczytany 4628 razy)

waku

  • Gość
XJ8 2007 lusterka, bluetooth
« dnia: Listopad 06, 2009, 13:35:43 pm »
witam
jestem nowy na forum wiec prosze o wyrozumialosc
Mam problem z ustawieniem automatycznego skladania sie lusterek po zamkniecu auta, ze swiatlami do jazdy dziennej sobie jakos poradzilem ale z lusterkami dalej nie wiem co i jak...
drugie pytanie to jak polaczyc telefon w samochodzie z nokia ?
pozdrawiam

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: XJ8 2007 lusterka, bluetooth
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2009, 13:51:28 pm »
Kwestia druga:

Cytuj
On your car, go to 'find devices'. On your phone do the same. They should find each other and sync automatically. Depending on the firmware version of your phone the process may be slightly different. Consult your user manual.

Jak nie rozumiesz w danym języku, to pisz na PW, wyjaśnię co i jak. :-super

waku

  • Gość
Odp: XJ8 2007 lusterka, bluetooth
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2009, 09:50:59 am »
Kwestia druga:

Cytuj
On your car, go to 'find devices'. On your phone do the same. They should find each other and sync automatically. Depending on the firmware version of your phone the process may be slightly different. Consult your user manual.

Jak nie rozumiesz w danym języku, to pisz na PW, wyjaśnię co i jak. :-super


dzieki za odpowiedz :-thank rozumiem ze musze znalesc urzadzenia i je polaczyc ale nie jestem w stanie znalezc opcji w MENU w nawigacji tej ktora odpowiada za wyszkukiwanie telefonu, a jak naciskam sluchawke no to pojawia sie po ang ze nie jest zaden tel polaczony i nie wiem co dalej....?
jest jescze jakies urzadzenie w miejscu popielniczki z numerkami od 1 do chyba 9 ale nie mam pojecia co to hehe :-wstyd , a co do skladania lusterek ma ktos jakis pomysl czy to sie nastawia w nawigacji w kompie czy gdzie ? aha i jescze jedno pytanie gdzie szukac mam zlacza OBD ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2009, 09:54:07 am wysłana przez waku »

tomda

  • Gość
Odp: XJ8 2007 lusterka, bluetooth
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2009, 10:03:02 am »
W Jaguarach X350 przycisk składania lusterek bocznych znajduje się w panelu regulacyjnym w podłokietniku drzwi kierowcy. :-tylko 

waku

  • Gość
Odp: XJ8 2007 lusterka, bluetooth
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2009, 08:24:04 am »
ok dzieki czyli zostaje jescze jak polaczyc ten telefon  i gdzie jest OBD ?

magic

  • Gość
Odp: XJ8 2007 lusterka, bluetooth
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2009, 20:30:09 pm »
A jak chcesz, by lusterka się złożyły jak opuszczasz samochód wciśnij 2 razy przycisk "zamykania" na pilocie. Co do podłączenia tel przez bluetooth to jeszcze do tego też nie doszedłem

magic

  • Gość
Odp: XJ8 2007 lusterka, bluetooth
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2009, 18:57:18 pm »
W instrukcji nic nie ma o bluetooth czy każdy model był w niego wyposażony? Ktoś wie? ??????

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: XJ8 2007 lusterka, bluetooth
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2009, 19:37:22 pm »
http://bluetooth.jaguar.com/

tam kliknij na XJ i dowiesz sie prawie wszystko o bluetoothie.

magic

  • Gość
Odp: XJ8 2007 lusterka, bluetooth
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2009, 22:49:34 pm »
 :-thank Kogutki popatrze jutro

magic

  • Gość
Odp: XJ8 2007 lusterka, bluetooth
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2009, 13:37:47 pm »
Kurde znowu nie wiem, według Twojego linka kogutki wszystko super mój tel. powinien idealnie pasować ale.. ale mam wykonać taką czynność w samochodzie "Enter ##3#*# using the keypad and press the green Send/End icon (“Discover me” appears on the screen)". Wszystko super tylko jak wpisać tą kombinację haszyków, gwiazdek i trójki? Nigdzie w menu nie mogę znaleźć żadnej klawiatury by móc wpisywać znaki. Może ktoś coś wie?
Przy okazji pytanie odnośnie TV czy było to dostępne w każdym modelu wyposażonym w nawigację? W instrukcji obsługi jest rysunek wyświetlacza po wciśnięciu przycisku menu i do wybrania jest między innymi przycisk TV u mnie tego nie ma.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 13:49:50 pm wysłana przez magic »