Autor Wątek: to sie dowiedzielismy...  (Przeczytany 9949 razy)

kuba

  • Gość
to sie dowiedzielismy...
« dnia: Maj 05, 2008, 17:06:39 pm »
   przepraszam za tytul watku ale chwilowo czuje sie "lekko" dotkniety. Ktos mi tu strasznie pojechal po moim Kocie. To jest link do odcinka z nowej serii Top gear. Posluchajcie koledzy od S-Type co on wygaduje o naszym pieknym samochodzie (poczatek nagrania). Proponuje zrzucic sie na bilety do UK i przeprowadzic jakas mala krucjate wsrod niewiernych!

http://pl.youtube.com/watch?v=xmbqC2pME5U

crazy-j

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2008, 18:39:25 pm »
Juz we wczesniejszych odcinkach Clarkson gadal, ze S-typowi nic nie pomoze (taki brzydki), ze X-type z latami wydaje sie coraz ladniejszy itd.
Prawda jest taka, ze S-type ma styl, a o gustach sie nie dyskutuje. Mozna tez powiedziec: niewazne co mowia, wazne, ze mowia. Ja wybralem S-typa wlasnie dlatego,ze sie wyroznia, bo w morzu japonszczyzny, gdzie kazdy samochod wyglada tak samo, Jaguar sie wyroznia na plus.
A zdanie np. Clarksona o liniach i stylach jest zupelnie bez znaczenia, czy on siebie widzial w lustrze ? powinien napisac:  :-wstyd

zyrcia

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2008, 20:22:28 pm »
Crazy-j pięknie napisane  :-za ;D

bombki

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2008, 19:18:40 pm »
o czym my tu w ogóle dyskutujemy, przecież to jest forum miłośników kotów, a nie na odwrotnie

P.S. Kuba masz minusa u mnie minusa za to że wrzucasz takie linki na to forum ;D

kuba

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2008, 00:33:52 am »
bombki, ja sie po prostu staram pokazywac postawy ktorych absolutnie NIE popieramy :)

zyrcia

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2008, 12:47:09 pm »
Bombki, takie informacje też są potrzebne.  Pamietam słynny artykuł na wydumanym portalu dla kobiet, gdzie X-typa pewien facet porównywal do Nissana Micry i wykazywał wyższość tego drugiego. Myślałam że padnę ze śmiechu i prawie poleciałam do salonu żeby zakupić Micrę ;) ;)

crazy-j

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 17, 2008, 15:12:01 pm »
Dla scislosci to bylo porownanie S-typa z Micra. Pamietam bo mam oba w rodzinie (Micra oczywiscie zony). Mowia, ze papier jest cierpliwy...ale uznalismy wtedy, ze autorem jest kobieta (z calym szacunkiem ;))  i  nie jezdzila Jagiem. Uzywam oba (Micre niechetnie) i po prostu nie da sie ich porownac. Ot, dziennikarze...

zyrcia

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 20, 2008, 21:04:54 pm »
Ja jednak obstaję przy tym, ze było to porównanie X-typa i Micry ;D. A oto ten słynny link do artykułu:
http://www.wizaz.pl/images/auto/index.php

crazy-j

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 21, 2008, 20:12:20 pm »
Sorki, nie wiem dlaczego skojarzylo mi to sie z S-typem ? Ale w sumie obrazono wszystkie Jaguary, az sie zagotowalem:

"Szczególnie, jak spojrzeć na polskich autoszpanerów jeżdżących przeważnie za kierownicami 10 letnich dżagów, w których usterka usterkę usterką pogania. Ale za to jaki szpan, szczególnie odnośnie tej chmury czarnego, nieprzenikliwego dymu z rury wydechowej... Fiufiu!"

itd, itd, uff, chyba niepotrzebnie to przeczytalem, ide sie napic (jak przystalo na szpanera ide pic singel malta  :-wstyd)

A zony Micra ma wiecej usterek niz moj Jag  :-yipee

kuba

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 21, 2008, 22:33:25 pm »
    ja do dzis pamietam, jak szedlem dumny i blady ulica do mojego Jaga (drugi dzien po zakupie), wolnym krokiem zblizalem sie do maszyny, panskim gestem nacisnalem guzik na pilocie od zamka centralnego, otwarlem drzwi i w momencie wsiadania uslyszalem za soba dwie "babcie" " patrz! ten to sie dopiero musial nakrasc!.  Myslalem ze buty mi z wrazenia spadna...

zyrcia

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 22, 2008, 15:54:16 pm »
Kuba,
Dobrze że tylko buty chciały ci spaść ;).
Jaguary to temat rzeka szczególnie w kontekście szpanu i bogactwa. Cały czas kojarzy się z luksusem. Jak powiedzieliśmy z OVO burmistrzowi Sandomierza ile kosztuje X-type, to żałował że kupił sobie byle jaką toyotę zamiast jaguara.

jas

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 12, 2008, 13:45:46 pm »
 powiem wam koledzy ze jest cos z jagami . tankowałem kiedyś pod ganicą i facet który mi nalewał paliwo mówi >> to jest samochód a nie jak te obesrane mercedesy przynajmniej jakaś odmiana <<  he he trzeba powiedzieć jest ładny i wali po oczach he he

Batman

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 12, 2008, 15:45:04 pm »
Clarksonem nie ma co sie tutaj przejmować. Dzięki swoim ostrym słową zdobym popularność ale ne jest to żaden autorytet jeżeli chodzi o samochody. Co do S-type to wszystko można mu zarzucić tylko nie to że nie jest elegancki i piękny!!!

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 13, 2008, 10:04:01 am »
Większość osób krytykująca  Jaguary nigdy ich nie miala !
jeśli ktoś mówi o Jaguarze ze sie psuje niech kupi Ferrari.

Offline filar12

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 887
  • http://lpg-lodz.pl/
Odp: to sie dowiedzielismy...
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 15, 2008, 22:15:35 pm »
Ferrari to jest to co szybcy i wściekli lubią najbardziej!!
Ale Jagusie to kwintensencja luksuso-szybkoscio-przyjemności pod butem i wgarści wybrańców  :-tylko .
Niech zazdrożczą za parking chieli odemnie jagiem 2 razy tyle co jak podjechałem partnerem taka polska właśnie
Pozdrawiam
A idziś u siebie widziałem pierwszą TAXI x300 TOTAL SZOK wersja exluisiwe

http://lpg-lodz.pl/

KIEDYŚ był S-type 1999r 3.0 V6 "sreberko" napędzane LPG ;-) następnie X350 4.2l +LPG oczywiście ;-), S-type 2002r Fl 3.0L LPG, X350 3.0L LPG ;-),teraźniejszość X358LWB 4,2 LPG.