Autor Wątek: Bagażnik rowerowy do X-type sedan  (Przeczytany 3748 razy)

Offline Kocour

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 88
Bagażnik rowerowy do X-type sedan
« dnia: Listopad 07, 2009, 09:58:31 am »
Szukam informacji dotyczącej przewożenia rowerów Jagiem X-type SEDAN. Czy ktoś ma bagażnik dachowy do Xa? Trochę mnie rozczulają rozmiarem te dziureczki w dachu swoim rozmiarem. Jest jeszcze opcja pt. hak i do haka bagażnik rowerowy, ale kaleczyć tylny zderzak  :-[ no i cena tego rozwiązania, obawiam się, że powala. Na klapę bagażnika jakoś nie bardzo, lakier ucierpi.....

sebus34

  • Gość
Odp: Bagażnik rowerowy do X-type sedan
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2009, 22:22:47 pm »
tak kolego ja juz kiedyś szukałem też takiej sprawy poszukaj na forum gdzieś jest ten temat i link tam do sklepu gdzie możesz kupić relingi i uchwyty na rower

sanchez

  • Gość
Odp: Bagażnik rowerowy do X-type sedan
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2009, 09:44:02 am »
Ja mam bagażnik Mont Blanc. Dziury w dachu są ok. Wytrzymają.
Tylko trochę zachodu z zakładaniem i zdejmowaniem bagażnika.

patron

  • Gość
Odp: Bagażnik rowerowy do X-type sedan
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2009, 11:39:16 am »
Hej! Nie ma problemu z bagażnikiem jeśli kupisz sobie belki Thule, ja mam takie, konkretnie te aluminiowe (srebrne) i montuję na tym z powodzeniem rowery i narty. Co do dziurek skoro ktoś to tak zaprojektował to pewnie działa, ale jak kupisz sobie powyższe belki to w ogóle ich nie używasz bo ten bagażnik jest tak skonstruaowany że tzw. stopki zabezpieczone gumowymi nakładkami montowane są do wewnętrznych krawędzi drzwi a całość opiera się na części dachu pomiędzy drzwiami a tymi rynienkami gdzie są te dzurki, są to stopki mniej więcej 10/7 cm więc jest stabilnie i nic się nie niszczy, pozdro!

Offline kamilos_sid

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 177
Odp: Bagażnik rowerowy do X-type sedan
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2019, 14:07:22 pm »
Czy ktoś z kolegów testował w sedanie bagażnik na hak Thule Xpress 970?
Życie jest za krótkie żeby jeździć Volkswagenem...