Autor Wątek: Awaryjnie otworzyć bagażnik  (Przeczytany 1128 razy)

Offline Dooro

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 52
  • Kocham to forum
Awaryjnie otworzyć bagażnik
« dnia: Lipiec 06, 2019, 21:17:59 pm »
s-type 2005
Witam wszystkich.
Mam pewien problem, mianowicie zamknąłem bagażnik i już nie chce się otworzyć ani z pilota ani przez mikrostyk w klapie ani włącznikiem koło kierownicy. Przy próbie otworzenia pojawia się napis boot open i koniec. Kluczykiem się nie otwiera, pewnie linka zerwana, nie wiem już tak kupiłem. Szukałem jakiejś linki w bagażniku centymetr po centymetrze ale nic nie znalazłem. Do bagażnika wszedłem od tyłu odkręcając fotele. Czy ktoś może wie czy jest jakiś sposób otworzenia klapy bagażnika?
Będę wdzięczny za każdą sugestie.
Dziękuję i pozdrawiam

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 285
  • Kocham to forum
Odp: Awaryjnie otworzyć bagażnik
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2019, 09:46:11 am »
Tzn co? Kluczyk w klapie się kręci a bagażnik nie otwiera? U mnie generalnie ramka tablicy rejestracyjnej przeszkadza w użyciu kluczyka.

Offline Dooro

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 52
  • Kocham to forum
Odp: Awaryjnie otworzyć bagażnik
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2019, 16:33:41 pm »
Tak, kluczyk porusza się swobodnie a mimo to nie otwiera.

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 285
  • Kocham to forum
Odp: Awaryjnie otworzyć bagażnik
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2019, 17:33:29 pm »
To trzeba by może podać lewy prąd wiazką tak by poszedł na zamek w bagażniku. Nie jestem pewny co do bezpieczników czy to coś da. Może w jakiś sposób uda ci się choć siedzenia z tyłu złożyć?

Offline pospolity

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 52
  • Kocham to forum
Odp: Awaryjnie otworzyć bagażnik
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2019, 11:53:43 am »
Hej. Jeżeli udało Ci się dostać do bagażnika to musisz zdjąć tapicerkę z klapy. Po jej zdjęciu powinieneś zobaczyć linkę idącą od zamka do wkładki kluczyka. Teraz możliwości: pęknięte mocowanie linki na wkładce co skutkuje brakiem możliwości otworzenia elektrycznego jak i z kluczyka. (z wkładki wychodzi taka "płetwa" która obracając się ciągnie za linkę). Możliwe ze pękła sama linka lub ktoś nie podpiął tej linki do wkładki.