Autor Wątek: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?  (Przeczytany 38926 razy)

EMIL

  • Gość

qbaty

  • Gość
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 22, 2009, 08:33:42 am »
EMIL, wielokrotnie była już o tym mowa - owszem nie jesteśmy forum polonistów i każdemu zdarza się popełniać błędy, ale w Twoim przypadku przekracza to wytrzymałość większości forumowiczów - Twoje wypowiedzi po prostu bardzo ciężko się czyta, zamiast skupiać się na ich wartości merytorycznej trzeba "walczyć" z ich zrozumieniem. Dlatego poprawne pisanie jest kwestią zarówno szacunku dla innych forumowiczów, jak i oczywiście szacunku dla samego języka polskiego.
Dlatego po raz kolejny raz PROSIMY CIĘ o skorzystanie z którejkolwiek z rad opisanych w wątku http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,3927.0.html Jesteś bardzo aktywnym forumowiczem, bardzo cenimy takich ludzi - nie pozwól jednak, żeby Twoje problemy z ortografią przyćmiewały Twoją aktywność  :-super

oskioski

  • Gość
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 22, 2009, 09:21:36 am »
z pewnością jest to forum motoryzacyjne - ale  marka Jaguar do czegoś zobowiązuje , choćby do starania się o poprawną pisownię. Nie mówię , że błędów nie można robic , bo każdy je robi (ja również ) , ale można postarać się robić ich mało . Ty jak chcesz to nie robisz ich wcale - szkoda  , że tylko czasami chcesz  

DonDiablo

  • Gość
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 31, 2009, 14:13:50 pm »
W Holandii w serwisie Jaguara figurka kosztuje 92Euro, za sam montaż życzą sobie 130 Euro w sumie 220.

propagator

  • Gość
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 31, 2009, 14:18:42 pm »
Jakbym mial zaplacic 220 EURO za cos takiego, jak montaz leapera, to NA PEWNO zrobilbym to sam - bo w koncu zadna filozofia...  ;D

sebus34

  • Gość
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 31, 2009, 21:26:16 pm »
kochani jak by wyglądał mercedes bez tzw. celownika  hmmmm ?
Jak kogoś stać na czapke to i rękawice kupi. Ja mam x-type i zamontowałem kota na masce wygląda to super i nie zamierzam jezdzić po pieszych. A może kiedyś nam wprowadzą taki przepis ze w trakcie wypadku z pieszym bedzie nam maska albo zderzak musiał odpaść.
ja kupiłem na ebay

Artur G.

  • Gość
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 01, 2011, 19:59:12 pm »
Finalizując temat,  na Allegro widziałem przyklejanego  na  taśmę dwustronną (teraz  chwilowo tej  aukcji nie widzę),  wygląd  i  wielkość  była  ta sama  jak   te za stopare zł. przykręcane.  Może  taki klejony  w razie  nie daj boże potracenia    by  odpadł,   przesunął się ect.
Coś muszę  na  maskę kupić,   bez  figurki łysy  jest samochód z przodu.  To moje zdanie.  bardzo mi  się  podoba  figurka,  chociażby nie  była  oryginalna.

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.281
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 01, 2011, 20:11:14 pm »
Ten na taśme dwustronną wygląda jak dinozaur, a nie jaguar.
Ten przykręcany (jak już musi być) pasuje do starszych modeli.
Zostaje tylko obrotowy, ja takiego wybrałem.
Jest XE MY20, XJ6 BRG MY95
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.281
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 02, 2011, 09:18:55 am »
Jeszcze taką fotkę znalazłem  ;D to ta za 100-150zł

Jest XE MY20, XJ6 BRG MY95
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

szczypior

  • Gość
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 02, 2011, 09:27:40 am »
Jeszcze taką fotkę znalazłem  ;D to ta za 100-150zł


Dobre
A masz jakieś zdjęcie z kotem na dachu? :-hehe

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 01, 2011, 17:08:55 pm »
Ja mam na swoim i stwierdzę że prezentuje się elegancko jak na razie nikt nie zerwał...

lysyyy

  • Gość
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 01, 2011, 20:31:54 pm »
Dobre
A masz jakieś zdjęcie z kotem na dachu? :-hehe
Ja mam na swoim i stwierdzę że prezentuje się elegancko jak na razie nikt nie zerwał...
Masz zamontowaną statuetkę na dachu??  :o

Artur G.

  • Gość
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 01, 2011, 21:42:01 pm »
Masz zamontowaną statuetkę na dachu??  :o

na  pokrywie silnika ale  od wewnętrznej :-gwizd strony

Tak na  poważnie,  jakiś czas temu kupiłem przykręcanego jaga, wygląda  co najmniej bardzo dobrze,  na razie  nikt  nie  urwał,  ale  parkuję  pod KPP  ;)

Offline piluim

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Wcześniej Włosi teraz Baby-Jag 2006 2.2D
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 11, 2011, 17:05:28 pm »
Po pierwsze witam szanowne grono forumowiczów, dołączam do państwa z moim tegorocznym nabytkiem Baby-Jag 2006 2.2D.
Po drugie po przeczytaniu większości postów na ten temat zdecydowałem się na zakup kotka na maskę wUSA za około 130$ z dostawą do domu. Otrzymałem figurkę i muszę stwierdzić, że dość gładko reaguje na udeżenie czołowe ręką i obraca się, co uspokaja mnie w kwestii bezpieczeństwa potencjalnej ofiary wypadku (mimo, że nie ma atestu). Po trzecie zamierzam go zamontować ale nie udało mi się wygrzebać nigdzie rozstawu otworów na masce lub umieszczenia samego kota względem grilla, odległość od brzegu maski do początku podstawy figurki.
Po czwarte figurka jest wykonana solidnie, ciężki olew natomiast wykończenie powierzchni mogło by być solidniejsze. Mam tu na myśli drobne pory na powierzchni odlewu i spodnia część między łapami wyraźnie widać miejsce łączenia formy odlewniczej, chrom też w kilku miejscach ma drobne wady. Całość jednak biorąc pod uwagę cenę i ogólny wygląd na odległość wywiera imponujące wrażenie.
Jeszcze raz pozdrawiam i proszę o jakieś namiary na odległość kota od krawędzi maski.
Lancia Dedra SW 1995r 1.9TDS 90KM - przeszłość
Alfa Romeo 156 SW 2003r 2.4 JTD 150KM - przeszłość
Jaguar X-Type Sedan 2006r 2.2D 155KM

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Czy warto zamontowac statuetke Jaguara na masce X-type ?
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 11, 2011, 22:21:41 pm »
Hejka, spojrz pod maske, w polblizu atrape znajdziesz zmocnienie blachy z dziura. ta dziura jest pozycja montowaniu
leapera. Po zwierceniu pomaluj ranty z farba antykorozyjna. Powodzenia!