Autor Wątek: ZADOWOLONY KLIENT  (Przeczytany 7705 razy)

Offline tadelak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • O. K.
ZADOWOLONY KLIENT
« dnia: Grudzień 02, 2020, 08:50:27 am »
Witam!
Wczoraj odebrałem swojego kota od Gieremków w Szamotułach. Jestem pełen podziwu dla ich profesjonalizmu. Świetnie, że jest takie miejsce w Polsce gdzie możesz zostawić swojego Jaguara i być spokojnym, że wszystko zostanie tam zrobione fachowo i porządnie bez kompromisów (albo robimy tak jak powinno być, albo nie ruszamy tego wcale). Mojego S-Typa wyregulowali jak w naukowym laboratorium.  :-clap
Może trwało to trochę i trochę kosztowało, ale mam porównanie, bo sam korzystałem z autoryzowanego serwisu Jaguara w Szczecinie - w Szamotułach jest znacznie taniej(!). Celowo nie podaję konkretnych sum żeby nie wzbudzać emocji, ale koszty Gieremków są do przełknięcia a nie jestem jakimś biznesmenem nieliczącym się z kasą tylko zwyczajnym emerytem i wiem, że uczciwie zarobili na każdą złotówkę z rachunku. Poza tym traktują klienta bardzo życzliwie i ze zrozumieniem, słowem - bardzo mili ludzie. Nie skrywają swojej wiedzy o tajnikach techniki Jaguara a jest ona ogromna i zawsze znajdziesz tam radę na swój problem. :-V
Piszę te wszystkie słowa dla tych którzy szukają pomocy na kłopoty ze swoimi kotami i dla tych którzy słyszeli o Szamotułach, ale wahają się zgłosić przelęknieni niektórymi nierzetelnymi opiniami nawet na naszym forum. Tadeusz.
✌POWODZENIA😉

Offline Coma

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
Odp: ZADOWOLONY KLIENT
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2020, 22:57:11 pm »
Firma nastawiona na doraźny zysk: nabyłem u nich felgi (nawet nie spytali o Vin Jaga, niestety felgi wymagały dotatkowych dystansów do xkr - drobiazg przecież to klient powinien wiedzieć...), potem prosiłem o pomoc w doborze nakrętek - pomoc tak o ile klient kupi nakrętki u nich inaczej zero detali. W międzyczasie próbowali namówić na kapsle do felg a'50 PLN sztuka - bo inne na pewno nie pasują (okazało się jednak że pasowały). Mam niesmak i raczej nie skorzystam w przyszłości. Nie polecam
Dodam jeszcze że ceny sztywne i niestety nie podlegają negocjacji, warto poszukać aleternatywy
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2020, 07:54:10 am wysłana przez MicGin »

Offline magnes

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • XKR'05, XJ6'86
Odp: ZADOWOLONY KLIENT
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2021, 08:15:31 am »
Dorzucę swój kamyczek do tego ogródka  ;)

Serwis - niestety nic o serwisie powiedzieć nie mogę, bo nie udało mi się "wbić" - próbowałem w sumie dwa razy i zawsze odpowiedź była: "brak wolnych terminów" i żeby nie było, że chciałem "na wczoraj", na pytanie "a w przyszłym miesiącu" odpowiedź była ta sama - brak wolnych terminów, nie zapisujemy nowych aut  :o ostatecznie nic z tego nie wyszło i XKR-a wziął mi na warsztat "mój" mechanik od Land Rovera...

Części używane - pytałem o dwie rzeczy do XJ 3 serii, jedną mają, jednej nie, cena normalna, ani tanio, ani drogo, póki co nie kupiłem ale zakupu nie wykluczam...

Pomoc i doradztwo - tu muszę dać duży PLUS i podziękować - nie jestem ich klientem, nie znamy się, złotówki póki co u nich nie zostawiłem, ale gdy zadzwoniłem z pewnym dość nietypowym pytaniem dotyczącym XJ to nie zostałem zbyty tylko Arek (chyba, nie jestem pewien  ::) ) przez parę dobrych minut tłumaczył mi zagadnienie z którym miałem problem  :-super

Online JaguarGieremek

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Kocham to forum
Odp: ZADOWOLONY KLIENT
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2021, 10:54:59 am »
Magnes dziękujemy za dobrą opinię :) Tak Arek to ja :)
Jeśli chodzi o terminy to tak jak mówiłem przez telefon niestety jest ciężko i to bardzo, może coś się poprawi na w sierpniu ;)
Zawsze pomożemy na tyle ile potrafimy :)

Pozdrawiam
Arek

Offline majers

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Kocham to forum
Odp: ZADOWOLONY KLIENT
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2021, 18:57:38 pm »
Witam
Jestem bardzo zadowolony . Firma Geremek okolo  miesiac temu  zakladala mi gaz do XJ - 5.0 - 385 KM . Bardzo profesjonalne podejscie do klienta . Arek - polecam goscia  . Czlowiek orkiestra .... Pan Tomek to mistrz swiata jezeli chodzi o instalacje gazowe .
 Jeżeli chodzi o Szefa to moge z czystym sumieniem polecic . Jest to facet od rzeczy niemożliwych . Ma wiedze jak mało kto !!!!
Jade na pierwszy przegląd instalacji gazowej . Zrobilem 1000 km i jest idealnie
POLECAM -
ps. .....mają także  wspaniłą kawe  !

Zadowolony klient-  Piotr

« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2021, 20:01:54 pm wysłana przez majers »

Offline magnes

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • XKR'05, XJ6'86
Odp: ZADOWOLONY KLIENT
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 24, 2022, 00:32:14 am »
Jeśli chodzi o terminy to tak jak mówiłem przez telefon niestety jest ciężko i to bardzo, może coś się poprawi na w sierpniu ;)

Jak tam z tymi terminami? Bo miałbym co najmniej 2 tematy w XKR których jakoś mi nikt ogarnąć nie potrafi...