Autor Wątek: XF 2011 przed liftem udustępnianie Audio przez BT youtue itp  (Przeczytany 1674 razy)

Offline adamcpa0

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Kocham to forum
XF 2011 przed liftem udustępnianie Audio przez BT youtue itp
« dnia: Październik 19, 2020, 13:44:52 pm »
Witajcie. Tak jak w temacie mam mam problem z uruchomieniem wysyłania plików audio na głośnik w samochodzie. Po bt działa tylko telefon i nie mam możliwości wybrania innej funkcji przez bt typu media. Czy w jakiś sposób można uruchomić tą funkcję ? Czy trzeba dostawić lub przeprogramować jakiś element. Bardzo proszę o podpowiedzi

Offline rmazurek

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: XF 2011 przed liftem udustępnianie Audio przez BT youtue itp
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2020, 14:14:04 pm »
Przedlift nie ma takiej opcji niestety (przynajmniej mój nie miał)- możliwe ze to zależy od wersji audio- jest na to jednak sposób - „dongiel” bt- audio, ładowarka samochodowa usb i krótki  przewód AUX
Jest:
I-Pace HSE Black 24MY/ XE 2.0d AWD / MX-5 NB 1.8 TURBO!

Były:
I-Pace HSE 21MY
E-Pace 2.0d AWD
XJ 3.0D
A1 1.4 TFSI
XF 3.0D
Fiesta 1.0
Accord 2.2 ictdi
Carisma 1.8 GDI
Punto 1.2
323f BG 1.8
Corsa A 1.2

Offline adamcpa0

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Kocham to forum
Odp: XF 2011 przed liftem udustępnianie Audio przez BT youtue itp
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2020, 14:26:06 pm »
Właśnie dzisiaj to tak ogarnąłem, ale myślałem o jakimś oryginalnym rozwiązaniu. Może ktoś ma na to jakiś sposób

Offline milet

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 206
Odp: XF 2011 przed liftem udustępnianie Audio przez BT youtue itp
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2020, 15:31:34 pm »
https://www.amazon.com/himbox-hands-free-blackberry-smartphone-connecting/dp/b00gjfgduq

Albo coś w tym stylu. Podłączasz w schowku do AUX i gniazda zapalniczki, pilot na zewnątrz.
Używam od kilku lat, na ogół działa bezproblemowo. Tasker na Androidzie pozwala na automatyczny start aplikacji do odtwarzania muzyki po wejściu do samochodu. Jakość dźwięku zadowalająca - nie jest to CD, ale dźwięk przez Bluetooth jest przesyłany cyfrowo, więc jakieś transmittery FM bije na głowę.
Na iPhone'ach podobno można wywoływać Siri - nie mam, nie sprawdzałem.

Offline xsnailx

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 176
  • Kocham to forum