Autor Wątek: Ponownie wątek AUX w X350 - macie jakieś namiary na kogoś kto już to robił?  (Przeczytany 2176 razy)

Offline nowyzielony

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Nowy, już mniej zielony
    • Entropy State
Czy macie namiary na kogoś w Polsce, kto wpina się do radia według instrukcji z http://www.jagdroid.org/advanced-cd-aux-in-modification/
Było kilka S-typów, X-Type, jest X350 4.2

Offline Jaguar XJ6

  • Moderator "Kotek miesiąca"
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 994
  • Niedrzwica Duża/Lublin
Odp: Ponownie wątek AUX w X350 - macie jakieś namiary na kogoś kto już to robił?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2020, 19:40:38 pm »
Dość precyzyjna robota , głównie lutowanie SMD , ale do ogarnięcia , instrukcja w miarę czytelna i co najważniejsze dobre fotki , tylko podstawowe pytanie jest po co aż tak ingerować w audio , skoro można wpiąć się w tylny panel jack-iem 3.5 mm i mieć własną muzykę z telefonu, laptopa itp.  Ja za to kombinuje jak wcisną aktualna mapę GPS , bo to by się przydało , do audio nie mam uwag .
Jaguar XJ6 1994r. 3.2L był
Jaguar X350 Super V8 4.2L jest

 


E-mail do konkursu ,, Kotek Miesiąca '' (  konkurs@jaguarclubpoland.net )

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: Ponownie wątek AUX w X350 - macie jakieś namiary na kogoś kto już to robił?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2020, 23:12:39 pm »
My będziemy niedługo próbowali ogarnąć Androida w oryginalnej obudowie nawigacji. Jagdroid już przeciął szlaki więc może i nam się uda 😁
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline nowyzielony

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Nowy, już mniej zielony
    • Entropy State
Odp: Ponownie wątek AUX w X350 - macie jakieś namiary na kogoś kto już to robił?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2020, 23:25:13 pm »
Dość precyzyjna robota , głównie lutowanie SMD , ale do ogarnięcia , instrukcja w miarę czytelna i co najważniejsze dobre fotki , tylko podstawowe pytanie jest po co aż tak ingerować w audio , skoro można wpiąć się w tylny panel jack-iem 3.5 mm i mieć własną muzykę z telefonu, laptopa itp.  Ja za to kombinuje jak wcisną aktualna mapę GPS , bo to by się przydało , do audio nie mam uwag .

Trzeba mieć ten tylny panel :D

My będziemy niedługo próbowali ogarnąć Androida w oryginalnej obudowie nawigacji. Jagdroid już przeciął szlaki więc może i nam się uda 😁

Niestety mam bez navi, pytałem o dokonanie podmiany, ale to znacznie bardziej skomplikowany temat - no i kosztowny z tego co mówią.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2020, 17:27:57 pm wysłana przez Choina »
Było kilka S-typów, X-Type, jest X350 4.2

Offline Bulldose

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 86
Odp: Ponownie wątek AUX w X350 - macie jakieś namiary na kogoś kto już to robił?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2020, 08:44:46 am »
Dość precyzyjna robota , głównie lutowanie SMD , ale do ogarnięcia , instrukcja w miarę czytelna i co najważniejsze dobre fotki , tylko podstawowe pytanie jest po co aż tak ingerować w audio , skoro można wpiąć się w tylny panel jack-iem 3.5 mm i mieć własną muzykę z telefonu, laptopa itp.  Ja za to kombinuje jak wcisną aktualna mapę GPS , bo to by się przydało , do audio nie mam uwag .

W sensie ze w bagazniku? :)
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2020, 12:26:41 pm wysłana przez MicGin »

Offline Jaguar XJ6

  • Moderator "Kotek miesiąca"
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 994
  • Niedrzwica Duża/Lublin
Odp: Ponownie wątek AUX w X350 - macie jakieś namiary na kogoś kto już to robił?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 08, 2020, 22:09:36 pm »
Nie , w bagażniku jest jedynie zmieniarka i DVD do GPS-u , ewentualnie jeszcze odtwarzacz DVD jak ktoś ma monitory w zagłówkach . Chodziło mi o panel multimedialny w podłokietniku , gdzie można podpiąć dwa źródła audio i video . 
Jaguar XJ6 1994r. 3.2L był
Jaguar X350 Super V8 4.2L jest

 


E-mail do konkursu ,, Kotek Miesiąca '' (  konkurs@jaguarclubpoland.net )