Autor Wątek: Tajemnice podłokietnika w S-Type z 2004 roku.  (Przeczytany 948 razy)

Offline tadelak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 156
  • O. K.
Tajemnice podłokietnika w S-Type z 2004 roku.
« dnia: Wrzesień 07, 2020, 15:43:17 pm »
Witam!
W luty kupiłem ten samochód z takim wyposażeniem podłokietnika i do dzisiaj nie mogę tego ogarnąć. Telefon "Motorola" jest na fabrycznym wyposażeniu bo w lewym tylnym błotniku znalazłem moduł sterujący i antenę, ale w instrukcji obsługi samochodu - NIC (?!)
To drugie urządzenie (z mrugającą kontrolką koloru niebieskiego) z którego wychodzą kabelki z gniazdem USB i jakąś dziwną wtyczką, raczej należy do wyposażenia dodatkowego, ale jak to uruchomić i z tego korzystać, to nie wiem. Ta niebieska kontrolka sugeruje, że może tu chodzić o łączenie bluetooth.
Może ktoś wie o co tu chodzi i jak dotrzeć do jakiejś instrukcji tych urządzeń? Tadeusz.
✌POWODZENIA😉

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 285
  • Kocham to forum
Odp: Tajemnice podłokietnika w S-Type z 2004 roku.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2020, 21:33:20 pm »
Zgadza się. Telefon i to co masz w bagażniku jest seryjnym wyposażeniem. To co masz obok na 1000 % nie jest seryjnym wyposażeniem. Ciężko powiedzieć i cokolwiek wywnioskować ale spróbuj znaleźć jakąkolwiek nazwę urządzenia lub symbol tego urządzenia,  wujek Google ci wiele podpowie. Obstawiam 3 możliwości. Albo był to element jakiegoś transmitera gdzie za pomocą tych kabli mogłeś podłączyć urządzenie zewnętrzne np telefon, odtwarzacz mp3 itd itp i wtedy muzyka leciała z głośników, albo jest to część jakiegoś zestawu głośnomówiącego możliwie że korzystającego z BT, albo ( chyba najmniej prawdopodobne) było inne car audio wstawione i to coś pozostało po tym zestawie. Sam zdemontowałem fabryczne audio wraz z głośnikami zapakowałem w karton i zakopałem głęboko w lesie, gdyż uważam że do niczego się to kompletnie nie nadaje.

Offline tadelak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 156
  • O. K.
Odp: Tajemnice podłokietnika w S-Type z 2004 roku.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2020, 06:59:27 am »
 :-thank serdecznie i tak samo pozdrawiam!!! :-V
✌POWODZENIA😉

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Tajemnice podłokietnika w S-Type z 2004 roku.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2020, 09:42:40 am »
Jest to bardzo poszukiwane rozwiazanie ACM Jaguara. Mozesz podłaczyc aux z telefonu i słuchac muzyki ,lub ipada ta wtyczka ze znakiem ? lub pen usb. Wpisz ACM https://www.dension.com/jaguar/startupguide16-4-09v2.pdf . Jestes wybrańcem ten sprzet jest juz niedostepny a jak się pojawi to cena ok 1000pln.
Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 285
  • Kocham to forum
Odp: Tajemnice podłokietnika w S-Type z 2004 roku.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 10, 2020, 12:45:01 pm »
O widzisz - wprowadziłem Cię w błąd, niestety całkiem nieświadomie.

Offline tadelak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 156
  • O. K.
Odp: Tajemnice podłokietnika w S-Type z 2004 roku.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 10, 2020, 16:31:49 pm »
Bardzo pięknie dziękuję!!!  :-tylko :-thank :-K
✌POWODZENIA😉