Autor Wątek: Jaguar xf 3.0d S problem z baterią po nocy - zdjęcie z komputera z bledami  (Przeczytany 1527 razy)

Offline mattcbr

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Witam wszystkich

Chciałbym prosić o pomoc w odnalezieniu usterki która przyprawia mojego jaga o bolączkę rozładowanej baterii z dnia na dzień.

Długa historia będąca krótka jest taka, że auto dostało strzała w tył i rozerwało cały prawy tyl.
Auto później przez długi czas stało pod chmurką w Anglii i dostało się do niego od groma wody zalewając prawie cały akumulator oraz elektrykę która go łączy.
Po długim czasie auto zostało wyczyszczone, styki i cała elektryka również. Auto odebrałem kilka dni temu wygląda świetnie i odpala bezproblemu niemniej jednak z każdego rana pojawia się ineformacja
Low battery
Start the engine now

Wymieniłem baterie jako pierwszy ruch myśląc że to us mierzy ból jednak dziś rano po nocce znowu ten sam motyw, więc pojechałem na komputer i takie są tego efekty jk widać w zalaczniku.

Możecie prosze coś podpowiedzieć gdzie może leżeć usterka? Czy to przekaźnik? Jakie kolwiek inne zdjęcia by były potrzebne do diagnozy błędu, będę w stanie dostarczyć tu na forum

Z góry wszystkim dziękuję za chęci pomocy

« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2020, 12:00:07 pm wysłana przez MicGin »

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 432
Odp: Jaguar xf 3.0d S problem z baterią po nocy - zdjęcie z komputera z bledami
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2020, 20:34:12 pm »
Jesteś w Polsce czy u Megan?

Offline mattcbr

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar xf 3.0d S problem z baterią po nocy - zdjęcie z komputera z bledami
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2020, 12:34:18 pm »
Do 4go jestem w pl

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 432
Odp: Jaguar xf 3.0d S problem z baterią po nocy - zdjęcie z komputera z bledami
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2020, 18:57:14 pm »
Exoticcars wroclaw, bydgoszcz specjaguar jest na fb, w wieliczce na ulicy jedynaka 26 też jest warsztat 🐈. Forum może doradzić, ale nie siedzimy w twoim aucie z miernikiem, niestety ale taka prawda. Z mojej strony pomogłem jak mogłem, powodzenia

Offline wolung

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Szerokości
Odp: Jaguar xf 3.0d S problem z baterią po nocy - zdjęcie z komputera z bledami
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2020, 23:40:22 pm »
Daj znać co to był za problem, żeby mieć punkt odniesienia jak komuś się coś takiego stanie.
Jaguar XF 3.0 Diesiel (241 KM) Premium Luxury V6 Auto (2010)