Autor Wątek: Xk8 USA vs EU przeróbki  (Przeczytany 2278 razy)

Offline Ninja

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Xk8 USA vs EU przeróbki
« dnia: Kwiecień 19, 2020, 01:46:25 am »
Cześć!
Udało mi się wreszcie zakupić XK8 w US, 2001 r. Samochód już w porcie, niedługo będzie u mnie. Czy moglibyście mi wskazać, jakie przeróbki trzeba zrobić z US na EU? Czy lampy przód trzeba wymieniać? Czy tył tylko żarówki ? Będę wdzięczny za wszelkie porady.
 :-tylko :-tylko

Offline Majsterwood

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 51
  • jag xk8
Odp: Xk8 USA vs EU przeróbki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2020, 11:29:33 am »
Witam kolegę. Ja także kupiłem sobie w USA kilka lat temu Jaguara XK8. Mogę tylko pogratulować zakupu, bo to świetne auto. Nie przerabiałem nic w lampach. Tylne kierunki świeciły normalnie na żółto, a do przednich też nie czepiali się na przeglądzie więc nie musiałem zupełnie nic przerabiać. Co prawda mój jest poliftingowy w wersji silnikowej 4,2l, ale lampy były chyba takie same.
Pozdrawiam Franciszek
Jaguar XK8
Jaguar XJS
Jaguar X351

Offline jako_tako

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • X308 4.0 & X308 XJR
Odp: Xk8 USA vs EU przeróbki
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2020, 18:19:48 pm »
Ja tez znalazlem na Florydzie ladnego XK Coupe w dobrej cenie ale nie wiem jak sie zabrac do zakupu i transportu bez wyjazdu za ocean.
Czy znacie jakies firmy ktore sie tym zajmuja? (sprawdzenie stanu technicznego, transport, formalnosci). Najlepiej by bylo gdyby postawili mi pod domem auto na polskich numerach:)

Offline marcinw

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Xk8 USA vs EU przeróbki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2020, 07:48:49 am »
Hej, ja w zeszłym tygodniu kupiłem swojego Xkr na Coparcie. Firma która mi ogarnia pod dom to Atlantic Motors 511481415


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marcin
2006 XK8 4.2 cabrio Victory Edition