Autor Wątek: Witam Kociaki  (Przeczytany 1379 razy)

Offline raddim

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Kocham to forum
Witam Kociaki
« dnia: Maj 25, 2020, 13:11:27 pm »
Cześć wszystkim !!

Postanowiłem się zarejestrować i zasięgnąć opinii doświadczonych użytkowników kociej marki, nadszedł czas zakupu nowego auta, do tej pory jeździłem tylko mazdami i w sumie kolejną też chciałem mazdę ale uwagę przykuł type S, jako że nic o tym aucie nie wiem postanowiłem zasięgnąć świeżej opinii  doświadczonych właścicieli, forum czytałem ale większość wypowiedzi jest z 2013 roku, tak więc prosił bym o świeże informacje, konkretnie interesuje mnie model 3.0 v6, elektronika to wiadomo jak każde auto lubi płatać figle, bardziej interesuje mnie kwestia mechaniczna, trwałość automatu ? czy może lepiej manuala ? czy silniki sprawiają jakieś kłopoty ? jak z rdzą w tych autach ? zawieszenie często się sypie ? . Prosił bym o wypowiedź aktualnych użytkowników tego modelu ponieważ mam dylemat pomiędzy Jaguarem S type a Mazdą Xedos 9 rocznikowo to samo, wyposażenie też, nie znam awaryjności kota, Mazdę znam od podszewki i chciałbym porównać oba auta bo Jaguar bardziej mi się podoba ale jeśli jest wysoce awaryjny to jednak zostanie Mazda.

Pozdrawiam i proszę o konkretne odpowiedzi.