Autor Wątek: DREKO serwis Jaguar w Chyliczkach  (Przeczytany 2282 razy)

Offline Coma

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
DREKO serwis Jaguar w Chyliczkach
« dnia: Kwiecień 19, 2020, 17:49:44 pm »
Witam,
Dzisiaj przejazdem mijałem serwis "DREKO Piotr Dremel Jaguar - Volvo" w Chyliczkach pomiędzy Konstancinem a Piasecznem, jako że mam niedaleko jestem ciekaw waszych opinii
Pozdr

Offline Pami1112

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
  • Kocham to forum
Odp: DREKO serwis Jaguar w Chyliczkach
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2020, 23:53:09 pm »
 Nie chce być niemiły ale jeśli chodzi o moja osobę nie zaprowadzę do nich więcej samochodu.. Robią dobrze ale chcieli mnie naciągnąć na kasę .. Jeali ktoś jest świadom tego co naprawia i ma orientacje w cenach zakupu części to powinien sobie poradzić z naciągaczami ..WyraZam swoją opinie z przebytego doświadczenia ..

Offline Coma

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
Odp: DREKO serwis Jaguar w Chyliczkach
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2020, 21:55:54 pm »
Ok, dzięki, w sieci jest parę pozytywnych komentarzy ale równie dobrze mogą pochodzić od szwagra i kolegów

Offline Pami1112

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
  • Kocham to forum
Odp: DREKO serwis Jaguar w Chyliczkach
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2020, 18:53:32 pm »
Tak wiem , ale są i takie które przypominają moja wypowiedz ... Trudno w dzisiejszych czasach o dachowca który nie chce Cię wydoić ile można , tym bardziej jak się podjeżdża Jagiem:-) a jak są to chętnie ich poznam abym mógł spokojnie serwisować samochód ...

Offline Coma

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
Odp: DREKO serwis Jaguar w Chyliczkach
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2020, 23:16:15 pm »
To fakt że ciężko o rzetelny serwis w rozsądnych cenach. Niestety nawet do serwisu cieszącego się dużym uznaniem na tym forum miałem sporo uwag i przestałem tam jeździć: po wizycie stwierdziłem pęknięty zbiornik spryskiwaczy a było robione zawieszenie obok (taki dziwny zbieg okoliczności pewnie) - serwis się wyparł odpowiedzialności, przy wymianie kół okazało się że jedna z nakrętek jest źle wkręcona (a nakrętki wymieniane były w tymże serwisie, stare nakrętki "zapomnieli" oddać). Zostawiłem tam kupę kasy a poczułem się że mnie ktoś nabija w butelkę. Mógłbym jeszcze coś dopisać i podać nazwę miejscowości w pobliżu Wawy ale...

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: DREKO serwis Jaguar w Chyliczkach
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2020, 20:02:37 pm »
 Jakieś rzeczy związane z zawieszeniem u nich robiłem, zapamiętałem brak punktualności. Jeśli chodzi o jakość napraw nie miałem zastrzeżeń.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.