Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Uwaga ba XK8 z Adamowa - tragdia

(1/2) > >>

Maryus83:
Byłem wczoraj oglądać ten egzemplarz zrobiłem ponad 900km na darmo. Mimo iż właściciel zapewniał, że tylko dach wymaga poprawy .

https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xk-jaguar-xk8-v8-lpg-stan-bdb-prezentuje-sie-oblednie-ID6CUWQS.html

Po mojej wizycie cena redukowana o 3000zł i poprawiony opis, dla chętnych mam zrzuty ekranu pierwotnego opisu

Wcześniej miał wypisane, ze zrobiona korekta lakieru - auto po niegroźnym dwonie o czym nie byłem poinformowany, błotnik prawy szpachli nawalone i nawet nie wyciągnięte dobrze, błotnik lewy to samo, drzwi kierowcy popękany szpachel - stwierdził przy mnie, że nie zauważył tego z 2 metrów widać, dach jakby komuś kto malował odbiła się jakaś taśma. Robione wstawki w podłodze i na końcu progów. Nadkola tylne zaczynają puchnąć zapryskane biteksem.
Dalej czytając wykończenie środka -  popękane drewno zaklejone taśmą tragedia.
Kontrolki czasami się wyświetlają - cały czas biją i brak kontroli trakcji.
Szyba pęknięta dookoła opierdzielona silikonem,- także zapomniał powiedzieć
Auto faluje na obrotach, z maglownicy daje jak z fontanny, zamiast płynu chłodniczego woda.

Na zdjęciach piękne auto, opis także piękny dużo daje do myślenia, czy te wszystkie naprawy o których pisze były robione. Gościu chyba myślał, że jak ktoś przyjedzie taki szmat drogi to weźmie. Cały dzień zmarnowany nie wspominająć o kosztach paliwa i bramek na autostradach
Jeden wielki drutex.
NIE POLECAM

walbor62:
Teksty typowe dla handlarzyny chama :-zly On nie wiedział, według niego jest w bardzo dobrym stanie itp. itd. Tylko oklepać michę.

wtom:
po co jedziesz? ja od wielu lat robię tak: dzwonię do gościa i ustalam, że przywozi mi auto pod dom, jezeli stan będzie się zgadzał z opisem z ogłoszenia->biorę, jeżeli nie->wraca do domu.
tak kupiłem 3 auta  ;D i jestem mega zadowolony  :-super
taki sposób od razu eliminuje oszustów

Boodzio2:
Ale ja ostatnio przy takiej sytuacji [...] gościowi z Basi i zażądałem pokrycia kosztów.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

ZAIC:
Kilka razy kusiło mnie takie rozwiązanie i uważam, że do chama po chamsku bo kulturą chama nie naprostujesz, także brawo! Ja z kolei przy zakupie auta korzystam z usług firm zajmujących się sprawdzaniem aut przed zakupem, nie jadę nawet jeśli coś jest nie tak.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej