Dział Techniczny > Warsztaty i sklepy

DREKO serwis Jaguar w Chyliczkach

(1/2) > >>

Coma:
Witam,
Dzisiaj przejazdem mijałem serwis "DREKO Piotr Dremel Jaguar - Volvo" w Chyliczkach pomiędzy Konstancinem a Piasecznem, jako że mam niedaleko jestem ciekaw waszych opinii
Pozdr

Pami1112:
 Nie chce być niemiły ale jeśli chodzi o moja osobę nie zaprowadzę do nich więcej samochodu.. Robią dobrze ale chcieli mnie naciągnąć na kasę .. Jeali ktoś jest świadom tego co naprawia i ma orientacje w cenach zakupu części to powinien sobie poradzić z naciągaczami ..WyraZam swoją opinie z przebytego doświadczenia ..

Coma:
Ok, dzięki, w sieci jest parę pozytywnych komentarzy ale równie dobrze mogą pochodzić od szwagra i kolegów

Pami1112:
Tak wiem , ale są i takie które przypominają moja wypowiedz ... Trudno w dzisiejszych czasach o dachowca który nie chce Cię wydoić ile można , tym bardziej jak się podjeżdża Jagiem:-) a jak są to chętnie ich poznam abym mógł spokojnie serwisować samochód ...

Coma:
To fakt że ciężko o rzetelny serwis w rozsądnych cenach. Niestety nawet do serwisu cieszącego się dużym uznaniem na tym forum miałem sporo uwag i przestałem tam jeździć: po wizycie stwierdziłem pęknięty zbiornik spryskiwaczy a było robione zawieszenie obok (taki dziwny zbieg okoliczności pewnie) - serwis się wyparł odpowiedzialności, przy wymianie kół okazało się że jedna z nakrętek jest źle wkręcona (a nakrętki wymieniane były w tymże serwisie, stare nakrętki "zapomnieli" oddać). Zostawiłem tam kupę kasy a poczułem się że mnie ktoś nabija w butelkę. Mógłbym jeszcze coś dopisać i podać nazwę miejscowości w pobliżu Wawy ale...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej