Autor Wątek: Przestrzegam przed oszustem co robi androidy, rodzina jest tu na forum  (Przeczytany 2245 razy)

Offline pawel39

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 24
Chce dla potomnych przekazać, że facet od polskiego androida to oszust i kłamca. Mieszka (admin usunął adres), na forum jest jego synuś albo ktoś z rodziny (Admin usunął dane), łatwo się domyśleć nazwiska oszusta. Oszukał mnie na 2000 złotych. Jestem umówiony do prawnika. Wykorzystam wszystkie możliwości, żeby mu nie było łatwo.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2020, 12:05:47 pm wysłana przez JCPF7777 »

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Przestrzegam przed oszustem co robi androidy, rodzina jest tu na forum
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2020, 22:53:59 pm »
Taka informacja powinna być nagłośniona przez admina ,osoba oferująca takie usługi usunięta z forum.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 776
  • JCPF Club Member
Odp: Przestrzegam przed oszustem co robi androidy, rodzina jest tu na forum
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2020, 09:59:34 am »
@pawel39 Wiem że do sprawy podchodzisz emocjonalnie, ale rzucanie oskarżeniami bez przedstawienia faktów / dowodów też nie jest w porządku.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline pawel39

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Przestrzegam przed oszustem co robi androidy, rodzina jest tu na forum
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2020, 11:47:37 am »
Ale jakie chcesz dowody, co mam przedstawić, to będzie słowo przeciwko słowu. Pojechałem 400 km po androida, facet do tego czasu dwukrotnie zmieniał terminy choć zapewniał, że ma jeden działający na stanie. Po zamontowaniu dźwięk zaczął szumieć, raz nie szumi, 10 razy szumi. Słucham szumiącej muzyki albo trzeszczącego głosu nawigacji. Pewnie, że mogłem nie dać sobie zamontować tego niesprawnego androida i nie zapłacić mu, ale gość mówił żebym pojeździł zobaczył bo głos powinien na stałe wrócić itp. itd. Wtedy jeszcze telefonicznie zapewniał, że to naprawi i zajmie się tym, mam mu dać miesiąc. Minęło 6 miesięcy, facet zablokował trzeci numer telefonu z którego dzwoniłem do niego a ostatnio powiedział mi, że to pomyłka i go z kimś mylę. Oszust przed oszustwem był bardzo miły, wiadomo . Powiedział mi kilka rzeczy, które przydadzą mi się, m.in. że to jego syn na forum napisał informację o tym, że to on instaluje androida. Wystarczy poszukać, ta sama osoba podaje adres e-miał, kwotę, zdjęcie androida. Zgadza się z fb. Czy mam więcej dowodów? Nie mam. Czy mogę coś z tym zrobić? Jeszcze nie wiem. Mam radcę prawnego w swojej pracy ale teraz ze względu na sytuacje są odwołane jego wizyty. Może się okazać, że już nic nie zrobię więc pozwoliłem sobie o tym napisać tutaj.

Offline JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 252
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: Przestrzegam przed oszustem co robi androidy, rodzina jest tu na forum
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2020, 12:04:30 pm »
BRAWO !!!
Sam podałeś rozwiązanie sytuacji.
Podasz sprawę do sądu za pośrednictwem Twojego Radcy Prawnego, a do tego czasu nie będziesz rzucał oszczerstw na innego człowieka, aby samemu nie znaleźć się na ławie sądowej.
Dlatego Admin ukrył pewne dane wrażliwe w Twoim pierwszym poście, aby ochronić Cię przed problemami.
Czytając Twoje posty można się doczytać, że kilka osób posadzisz na wiele lat za kratami :)
Czekamy na scan postanowienia sądu, oczywiście, pamiętaj o RODO, więc wystąp do sądu o zgodę na upublicznienie danych.
A na razie, kończymy ten wątek.
Powodzenia.

Po co o wojnie,
gdy jest spokojnie.

Offline Gonzalles

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 246
Odp: Przestrzegam przed oszustem co robi androidy, rodzina jest tu na forum
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 13, 2020, 23:16:54 pm »

"Czytając Twoje posty można się doczytać, że kilka osób posadzisz na wiele lat za kratami :)"
Skąd to wziąłeś?
Znalazlem 1,5 minuty czasu i sprawdziłem i gość nie wychodzi z oskarżeniami w ani jednej odpowiedzi.
Facet ma problem, może mały z punktu Twojego widzenia problemu, ale nie należy go dyskredytować kolego!
Po to jest to forum, aby pomagać, jakkolwiek to brzmi, to nie klub tylko i wyłącznie dyskusyjny..

... bo kot lubi pieszczoty, cokolwiek to znaczy...   Bez przesady, nie mam zamiaru go pieścić w każdej wolnej chwili! Ma konkurencję.