Autor Wątek: Witam wszystkich ponownie!!!  (Przeczytany 1208 razy)

Offline tadelak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • O. K.
Witam wszystkich ponownie!!!
« dnia: Luty 18, 2020, 08:44:05 am »
WITAM!!! Mam na imię Tadeusz a dlatego witam ponownie ponieważ kilka lat temu byłem bardzo aktywnym członkiem Forum Jaguara dlatego, że 6 lat remontowałem XJ12, Seria III. Bardzo dobrze wspominam pomoc miłośników marki. Zawsze znalazłem jakąś podpowiedź do zgłaszanego problemu i to udzielaną niemal na od ręki. W przeciwieństwie do Forum Lexusa - nie ma tam tego ciepła jakie zawsze było wyczuwalne na forum Jaguara. Moją przygodę z miłośnikami kotów zakończyłem po wspaniałym rajdzie Doliną Noteci w 2014 roku. Potem musiałem się pozbyć samochodu. Teraz, po powrocie (ku mojemu zaskoczeniu) nie mogłem odnaleźć mojego konta na Forum. Pozostaje zacząć wszystko od początku.
Tydzień temu wszedłem w posiadanie S-Type z 2004 roku, z silnikiem 3.0, V6. Auto jest w dość dobrym stanie, ale oczywiście roboty przy nim jest multum i wiem, że bez Was na Forum sobie nie poradzę. Dlatego witam Wszystkich serdecznie i z góry dziękuję za wszelką pomoc a może kiedyś spotkamy się na jakimś rajdzie. Mam nadzieję, że i ja będę mógł komuś przydać się ze swoim doświadczeniem w pracy nad XJ12, którego, jak mi się wydaje, poznałem dobrze. POZDRAWIAM!!!
✌POWODZENIA😉