Autor Wątek: S-type ,rozrzad  (Przeczytany 7114 razy)

tomobile

  • Gość
S-type ,rozrzad
« dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:04:33 am »
Witam serdecznie,jestem do 2-tygodni szczesliwym posiadaczem S-typka :) . Mam pytanie ,czy ktos wie jaki rozrzad posiada 3-litrowka z 1999 roku? czy jest na pasku czy na lancuszku i po jakim przebiegu nalezy go wymieic? Za pomoc z gory  :-thank

adam74

  • Gość
Odp: S-type ,rozrzad
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:33:45 am »
rozrząd to łańcuch - i z tego co wiem - dożywotni  :-W

niech ktoś mnie ew. poprawi....

timo

  • Gość
Odp: S-type ,rozrzad
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:40:09 am »
no z tym "dożywotni" to może za mocno powiedziane, jak zacznie hałasować to należy myśleć o wymianie (a nie trzeba być wielkim znawcą, żeby go usłyszeć). Myślę jednak że na 200-250 tyś. powinien bezproblemowo starczyć. :-W 

qbaty

  • Gość
Odp: S-type ,rozrzad
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:43:40 am »
no z tym "dożywotni" to może za mocno powiedziane 
To zupełnie jak z dożywotnością oleju w skrzyni biegów - czujność przy większych przebiegach mocno wskazana.
Swoją drogą to większość współczesnych samochodów jest projektowana na przebiegi ~200 tyś km, więc patrząc na to z tej strony to te elementy są dożywotne ;)

tomobile

  • Gość
Odp: S-type ,rozrzad
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:54:18 am »
Serdecznie dzieki za wyczerpujace info,Jag to piekne :-A i spokojnie moge sie nim nacieszyc,ma dopiero przejechane 90 tys. km.Kupilem go od pierwszego wlasciciela w Niemcze i z ksiazka serwisowa. Wiec mysle ze bedzie wszystko ok. Pozdrawiam .

qbaty

  • Gość
Odp: S-type ,rozrzad
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:58:56 am »
Gratuluję dobrego zakupu - oby dostarczał Ci mnóstwo radości.

Zapraszam do "oficjalnego" przywitania się na forum: http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/board,9.0.html i aktywnego udziału w naszych dyskusjach i spotkaniach  ;D
 :-tylko