Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Wrzesień 01, 2014, 13:11:31
Strona główna Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja

www.jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,17728.0.html Kliknij baner aby odwiedzić stronę. www.jagstore.de//

JAGUAR FORUM POLAND  |  Archiwum techniczne  |  S-TYPE,(1999-2007) XF (2008-obecnie)  |  Wątek: S-type ,rozrzad 0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: S-type ,rozrzad  (Przeczytany 2194 razy)
tomobile
Aspirant
*

« : Czerwiec 05, 2009, 09:04:33 »

Witam serdecznie,jestem do 2-tygodni szczesliwym posiadaczem S-typka Uśmiech . Mam pytanie ,czy ktos wie jaki rozrzad posiada 3-litrowka z 1999 roku? czy jest na pasku czy na lancuszku i po jakim przebiegu nalezy go wymieic? Za pomoc z gory  thank you
załoga 13
Moderator Globalny
Forumowicz Daimler

CARPE DIEM

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 05, 2009, 09:33:45 »

rozrząd to łańcuch - i z tego co wiem - dożywotni  whisper

niech ktoś mnie ew. poprawi....

wspomnień czar...  obecnie
licznik
timo
JCP club member
Forumowicz
**

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 05, 2009, 09:40:09 »

no z tym "dożywotni" to może za mocno powiedziane, jak zacznie hałasować to należy myśleć o wymianie (a nie trzeba być wielkim znawcą, żeby go usłyszeć). Myślę jednak że na 200-250 tyś. powinien bezproblemowo starczyć. whisper 

S-Type 3.0 2003 r.
qbaty
Forumowicz Daimler

Trójmiasto

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 05, 2009, 09:43:40 »

no z tym "dożywotni" to może za mocno powiedziane 
To zupełnie jak z dożywotnością oleju w skrzyni biegów - czujność przy większych przebiegach mocno wskazana.
Swoją drogą to większość współczesnych samochodów jest projektowana na przebiegi ~200 tyś km, więc patrząc na to z tej strony to te elementy są dożywotne Mrugnięcie
tomobile
Aspirant
*

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 05, 2009, 09:54:18 »

Serdecznie dzieki za wyczerpujace info,Jag to piekne Auto i spokojnie moge sie nim nacieszyc,ma dopiero przejechane 90 tys. km.Kupilem go od pierwszego wlasciciela w Niemcze i z ksiazka serwisowa. Wiec mysle ze bedzie wszystko ok. Pozdrawiam .
qbaty
Forumowicz Daimler

Trójmiasto

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 05, 2009, 09:58:56 »

Gratuluję dobrego zakupu - oby dostarczał Ci mnóstwo radości.

Zapraszam do "oficjalnego" przywitania się na forum: http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/board,9.0.html i aktywnego udziału w naszych dyskusjach i spotkaniach  Duży uśmiech
 tylko w jagu
Strony: [1] Do góry Drukuj 
JAGUAR FORUM POLAND  |  Archiwum techniczne  |  S-TYPE,(1999-2007) XF (2008-obecnie)  |  Wątek: S-type ,rozrzad « poprzedni następny »
Skocz do:  

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Englishcars.pl

JaguarParts

Polityka Cookies

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!