Autor Wątek: Witam serdecznie ;-)  (Przeczytany 1622 razy)

Offline xbeyond

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • E-Pace S P200 MY20
Witam serdecznie ;-)
« dnia: Grudzień 13, 2019, 11:43:13 am »
Witam serdecznie,
Jeszcze nie jestem właścicielem ale za ok 3 tygodnie będę ;-)
Wybór padł na E-Pace'a z silnikiem benzynowym P200 w specyfikacji S z kilkoma dodatkami.
Po odebraniu auta oczywiście podzielę się swoimi wrażeniami. Do tej pory miałem okazję chwilę pojeździć tym autem podczas jazdy testowej i to spowodowało , że mój ci on będzie :-)

Pozdrawiam wszystkich!

Offline Wentyl

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Kocham to forum
Odp: Witam serdecznie ;-)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2019, 21:36:54 pm »
hej
tylko czasem chusty na przednią szybę nie rzucaj podczas jazdy:)

Offline xbeyond

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • E-Pace S P200 MY20
Odp: Witam serdecznie ;-)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2019, 09:31:11 am »
?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2019, 18:10:07 pm wysłana przez MicGin »

Offline Wentyl

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Kocham to forum
Odp: Witam serdecznie ;-)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2019, 10:30:26 am »

Offline ktsystem

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • XJ X350 LWB 4.2 2005
Odp: Witam serdecznie ;-)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2019, 11:14:57 am »
Witamy w klubie.

Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka


Offline xbeyond

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • E-Pace S P200 MY20
Odp: Witam serdecznie ;-)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2020, 12:52:34 pm »
...i wreszcie odebrałem mojego e-pace'a ;-)
Jeżdżę nim już kilka dni więc krótko podzielę się swoimi wrażeniami.

Tak jak pisałem wyżej jest to E-Pace w wersji S z silnikiem benzynowym P200 z kilkoma dodatkami typu elektrycznie otwierana klapa bagażnika, podgrzewane fotele przednie , dywaniki za ponad 500 PLN itd.

Wnętrze samochodu:

W przypadku mojego samochodu jest to jasna skóra, która fajnie kontrastuje z czarnym kolorem nadwozia. Jakość spasowania elementów w środku jest naprawdę wysoka i moim zdaniem oferuje znacznie przewyższą jakość niż  niemiecka konkurencja w klasie premium a przynajmniej na tle Mercedesów z którymi miałem styczność . Materiały są naprawdę wysokiej jakości i tutaj bardzo duży plus. Generalnie czuć premium w  tym samochodzie.  Fotele bardzo wygodne choć nie oferują dobrego trzymania bocznego - przynajmniej te , które ja posiadam.

System info rozrywki:

Auto jest wyposażone w audio Jaguar Sound System czyli podstawowy zestaw nagłośnienia oferowany w tym modelu.  Niestety o głębokim basie można tu zapomnieć ale generalnie jakość odtwarzanego dźwięku jest wystarczająca - przynajmniej dla mnie. Mój samochód jest wyposażony w analogowe zegary co bardzo chciałem mieć w tym aucie . Moim zdaniem duży 10 calowy wyświetlacz, który służy do obsługi multimediów wystarcza ponad miarę dlatego nie potrzebuję kolejnego w miejscu zegarów. 
Jeśli chodzi o jakość wyświetlanego obrazu na tym 10 calowym panelu to oceniam go bardzo wysoko. Zarówno jakość jak i responsywność tego wyświetlacza jest wyśmienita i z przyjemnością się go używa .

Silnik :

W przypadku mojego samochodu to 2.0 benzyna o mocy 200KM. Samochód ma przejechane 500 kilometrów więc odczuć z jego osiągów na razie nie mam. Staram się jeździć spokojnie ( chociaż kusi :-) ) , żeby się silnik dobrze ułożył.  Moje obecne spostrzeżenia są takie ,że samochód jest bardzo dobrze wyciszony. Silnika właściwie nie słychać .  Generalnie zauważyłem , że ten samochód mnie relaksuje w trakcie jazdy.  Obecna w samochodzie cisza, pewność prowadzenia się , poczucie bezpieczeństwa czy wreszcie zapach skóry powoduje ,że nie chce się  wychodzić z tego samochodu.
Spalanie : To taki mały smok ;-) Do tej pory 500 kilometrów przejechane pół na pół duże miasto i korki i trasa ok 250 kilometrów - spalanie 12,3 L według komputera. To sporo , tym bardziej że do tej pory naprawdę delikatnie obchodzę się z pedałem gazu ale samochód jest ciężki, więc  ma to duży wpływ na jego spalanie.

Na razie tyle. Jeśli macie jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam i miłego dzionka ;-)