Autor Wątek: tuning mechaniczny Jaguara XFR 5.0  (Przeczytany 2783 razy)

Offline cyberda

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 123
Odp: tuning mechaniczny Jaguara XFR 5.0
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 13, 2019, 22:03:53 pm »
Moc auta nie jest pod maską ale pod prawą nogą którą steruje mózg.
Jest: Jaguar XF /2013/ 2.2 d 200KM 
Były: Vauxhall Insignia 2.0 2009
Toyota Avensis 1.8 2007
Jaguar X-type 2.1 2003
Renault Laguna II 1.8 2001, Laguna I 3.0 1998
DODGE GrandCaravan 3.3 2001
Hyundai Elantra 2.0 2001
Citroen Picasso 1.8 2001
Hyundai Accent 2000

Offline Wentyl

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Kocham to forum
Odp: tuning mechaniczny Jaguara XFR 5.0
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 13, 2019, 22:05:31 pm »
pięknie powiedziane, napisane znaczy :)  :-za

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: tuning mechaniczny Jaguara XFR 5.0
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 14, 2019, 07:45:37 am »
A odnośnie chamulców  to dają jeszcze rade,

Myślę że teraz najwyższy czas na hamulce przez samo "h" bo te Twoje przez "ch" mogą nie dać rady !!! :-wstyd

Offline Amper

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Lubię samochody
Odp: tuning mechaniczny Jaguara XFR 5.0
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 14, 2019, 19:56:06 pm »
jako człowiek, który od lat jest związany ze sportem motorowym, uczestnik tygodniowego szkolenia GT na Nurburgring w grupie instruktorskiej też lubię szybką jazdę, a jakoś wypadków zero, punktów karnych też.

na marginesie, nie wiem skąd jesteś, ale w Polsce jest kilka fajnych torów, na których po pierwsze nauczysz sie kontrolować to co już masz (+ to co sobie zamarzysz), po drugie trafisz do grona kierowców sportowych, a nie idiotów, kretynów, debili, morderców itd (różne tu padały określenia)

Nie chcę tu robić autorowi off top, ale poruszyłeś wątek torowy to przy okazji zapytam. Chętnie skorzystałbym z kursu doskonalenia jazdy, m.in. na macie poślizgowej, pokonywanie zakrętów z dużą prędkością, reagowanie na niespodziewane przeszkody, itd. Możesz polecić coś wartościowego na południu Polski? (Dolny Śląsk, Opolszczyzna, Śląsk, ewentualnie Małopolska).

Offline bananix

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • XF 3.0 S/C
Odp: tuning mechaniczny Jaguara XFR 5.0
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 14, 2019, 22:50:16 pm »
Fajnie taki kurs prowadzi Akademia Bezpiecznej Jazdy w Łodzi, byłem i polecam.

Offline Wentyl

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Kocham to forum
Odp: tuning mechaniczny Jaguara XFR 5.0
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 15, 2019, 04:18:24 am »
jako człowiek, który od lat jest związany ze sportem motorowym, uczestnik tygodniowego szkolenia GT na Nurburgring w grupie instruktorskiej też lubię szybką jazdę, a jakoś wypadków zero, punktów karnych też.

na marginesie, nie wiem skąd jesteś, ale w Polsce jest kilka fajnych torów, na których po pierwsze nauczysz sie kontrolować to co już masz (+ to co sobie zamarzysz), po drugie trafisz do grona kierowców sportowych, a nie idiotów, kretynów, debili, morderców itd (różne tu padały określenia)

Nie chcę tu robić autorowi off top, ale poruszyłeś wątek torowy to przy okazji zapytam. Chętnie skorzystałbym z kursu doskonalenia jazdy, m.in. na macie poślizgowej, pokonywanie zakrętów z dużą prędkością, reagowanie na niespodziewane przeszkody, itd. Możesz polecić coś wartościowego na południu Polski? (Dolny Śląsk, Opolszczyzna, Śląsk, ewentualnie Małopolska).


witaj

ludzie z

https://silesiaring.pl/

pozdrawiam
wentyl

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 776
  • JCPF Club Member
Odp: tuning mechaniczny Jaguara XFR 5.0
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 15, 2019, 15:55:10 pm »
Panowie @Rune i @Cyberda proszę zakończyć wzajemne opluwanie. Z takimi tekstami nie pasujecie tu obaj. Na chwilę obecną ostatnie Wasze posty zostają usunięte.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline cyberda

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 123
Odp: tuning mechaniczny Jaguara XFR 5.0
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 15, 2019, 16:19:34 pm »
A czego ty chcesz ode mnie - gostek zwyzywał mnie to co mam mu podziękować - wysłałem skarge na jego post ale chyba moderator preferuje takich chamów.
Jeśli to jest forum na którym chamstwo się preferuje, a karze się osoby opluwane to chyba się pomyliliście i powinniście prowadzić forum BMW.

Na tym forum miłem konto jak byłem posiadaczem Xtype czyli jakieś 5 lat temu i zawsze chwalilem sobie poziom tego forum ale jak widać panie moderatorze zjechaliście na dno.
Jest: Jaguar XF /2013/ 2.2 d 200KM 
Były: Vauxhall Insignia 2.0 2009
Toyota Avensis 1.8 2007
Jaguar X-type 2.1 2003
Renault Laguna II 1.8 2001, Laguna I 3.0 1998
DODGE GrandCaravan 3.3 2001
Hyundai Elantra 2.0 2001
Citroen Picasso 1.8 2001
Hyundai Accent 2000

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 776
  • JCPF Club Member
Odp: tuning mechaniczny Jaguara XFR 5.0
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 15, 2019, 17:48:52 pm »
Jakbyś wysłał samo zgłoszenie to nie czepił bym się Ciebie. Nie byłeś mu dłużny w opluwaniu, więc reprezentujesz ten sam poziom. Podobnie czepiałeś się Wrojaga o to, że zwrócił komuś uwagę na błąd ortograficzny, za co chwała mu bo takich ludzi jest coraz mniej. Sam za to oskarżyłeś autora wątku o to, że jest potencjalnym mordercą i idiotą. Takie trochę rozdwojenie jaźni?
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR