Autor Wątek: Jaguar XJ6 1988r. 26tys zł Warszawa  (Przeczytany 8556 razy)

Offline dziadzol

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 196
Odp: Jaguar XJ6 1988r. 26tys zł Warszawa
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 13, 2019, 23:00:58 pm »
To ja jednak nie kumam. Ktoś szuka dobrej 40-tki. Wrzuca ogłoszenie i pyta o opinie. Zamiast dostać opis auta od kogoś, kto go widział, śledzi debaty o wyższości Wielkanocy nad świętami Bożego Narodzenia. Nie można jasno napisać, co to za wóz i jak się ma do modeli i ich wartości, zostawiając decyzje kupującemu? O to przecież chyba chodzi ba tym forum. Chyba, że tu każdy jakiś geszeft prowadzi  :D

Offline Witek12345

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 210
Odp: Jaguar XJ6 1988r. 26tys zł Warszawa
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 14, 2019, 09:51:55 am »
Kot ma na wstępie kilka atutów,pochodzi z początków produkcji,czyli mamy gorsza jakość,ale za to większą "niebanalność",takich aut już zostało niewiele,jest klasyczna zieleń,są pierwotne,cyfrowe wskazniki, do tego dodatki dla bogatych,lepsze drewno,chrom na felgach. Jeśli auto ma autentyczny przebieg,było garażowane i pochodzi z suchego stanu,to może warto oglądać.
Nie ma rdzy,oglądać bliżej,jest rdza,odpuścić sobie,wszelkie większe pieniądze włożone w tej projekt będą pieniądzmi zmarnowanymi, przy ewentualnej pózniejszej odsprzedaży nie da się odzyskać chociażby 5zł.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2019, 10:08:04 am wysłana przez Witek12345 »

Offline dejot

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Find me on Instagram and Facebook: Classic_Jaguar
Odp: Jaguar XJ6 1988r. 26tys zł Warszawa
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 24, 2020, 13:47:35 pm »
Ktoś ma może info od nowego właściciela ? Ciekaw jestem bo sam go oglądałem i finalnie nie decydowałem się na zakup 
:logojcpf:
Find me on Instagram and Facebook: Classic_Jaguar