Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ6 1988r. 26tys zł Warszawa

(1/4) > >>

Blondziak:
Witam kolegów. Interesuje mnie to ogłoszenie : https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-ID6CFyO5.html#90004a1ca9
Pojazd wygląda ładnie na zdjęciach ale moze koledzy dostrzegą cos czego ja nie widzę , a może jest ktoś kto oglądał to autko albo ma możliwość obejrzenia? Dostałem od właściciela opinie rzeczoznawcy wiec jesli cos to również mogę wrzucić . Pozdrawiam

walbor62:
60000 km, samochód z takim przebiegiem nie powinien nosić śladów zużycia, niech przyśle Ci zdjęcie siedzenia kierowcy.
Samochód ze Stanów, bez nr VIN, bez zaznaczenia opcji " bezwypadkowy", sprawdź Carfax.
Pozdrawiam.

maarp:
 W Carfax dość często nie są odnotowywane drobne lub nieco większe uszkodzenia. Czyli jeśli w owym raporcie nie ma odnotowanych zdarzeń - nie oznacza to że auto nie było częściowo lub w całości ponownie lakierowane.
To trzeba mieć z tyłu głowy.
Ta firma sprowadza sporo aut z USA - mają nawet o tym program telewizyjny.

Yoohas:
Byłem w tej firmie kilka razy.

Ogólnie rzecz biorąc cały repertuar to raczej słabe egzemplarze i według mnie ze zbyt wysoką ceną.

Na Jaguara tylko rzuciłem okiem, gdyż w ogóle nie uważam wydania takich pieniędzy na przedliftowego xj40 za rozsądny ruch.

 8)

dziadzol:
Chyba tu nikt mądry nie będzie na podstawie zdjęć. Wygląda na nich smacznie, poza tymi listwami z boku, które Jankesi kleją z uporem do różnych Jagów. Ale to można zdjąć, tyle, że zostanie pod nimi ciemniejszy lakier. Chyba bez osobistych oględzin się nie obejdzie. Mało już zostało dobrych 40-tek, dlatego cena nie jest z kapelusza, jeśli stan jest zbliżony do tego, co zapowiadają zdjęcia. O ile jest  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej