Autor Wątek: Odpięty akumulator - brak rozpoznania kluczyka  (Przeczytany 4335 razy)

Offline tomas90

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Kocham to forum
Odp: Odpięty akumulator - brak rozpoznania kluczyka
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 23, 2020, 10:37:52 am »
Tak już dokładnie nie pamiętam ale wiem że tylko zapłon się zapalał a nie chciał odpalić ale chyba nie miałem komunikatów odnośnie kluczyka ale głowy nie dam. Potem kolega przez obd takim jakimś sprzętem do Jaguarów ale jakimś z tańszych robił niby dopisanie baterii po wymianie czy jakoś tak ale nic się nie zmieniło potem odłączyliśmy aku jeszcze raz na 10min jakoś i potem po podłączeniu nagle odpalił, a już myślałem że laweta i od tej pory wszystko śmiga. Aha i jeszcze przykładałem kluczyk siędząc na fotelu kierowcy w okolicach lewego kolana taki czarny plastik i tam gdzieś jest taki moduł w instrukcji opisane że w razie czegoś tam jak najbliżej tam przyłożyc kluczyk i próbować odpalić (w polifcie tak mam u mnie) ale czy to coś dało czy już było wtedy ok to nie wiem;p. No i mam jeden kluczyk chętnie bym dorobił ale nie wiem czy gdzieś w wielkopolsce jest ktoś kto ogarnia takie rzeczy ? no i z racji że mam z kanady to nie wiem czy musiał bym kupić nowy w częstotliwości 315Mhz czy 433..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2020, 10:44:08 am wysłana przez tomas90 »
XF 2015r. lift 2.0T

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 435
Odp: Odpięty akumulator - brak rozpoznania kluczyka
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 23, 2020, 18:32:32 pm »
Hmmm pasuje wiedzieć co i jak 🧐

Offline Robert99

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Kocham to forum
Odp: Odpięty akumulator - brak rozpoznania kluczyka
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 11, 2020, 00:56:21 am »
Seris w wieliczce pierwsza klasa. Polecam.
Co do bateri to odłączenie ma 5-10 min obu bateri. I podłączenie po kilku minutach system się resetuje.
W razie problemów zakodować baterie i wszystko OK.

Offline PawelM

  • Aspirant
  • Wiadomości: 9
  • Kocham to forum
Odp: Odpięty akumulator - brak rozpoznania kluczyka
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 14, 2020, 15:26:04 pm »
Kolego a próbowałeś włożyć kluczyk do portu?