Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ X350 4.2 2005 r. 160k km

(1/2) > >>

ktsystem:
Witam Panów.
Zaczynam swoją przygodę z Jagiem i uzbierałem na coś w tym rodzaju jak w linku poniżej.
https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-piekny-klasyk-super-stan-roczna-gwarancja-okazja-ID6CuCPf.html#8f57e5fff5

Generalnie interesuje mnie XJ w wersji Long lub Daimler albo Vanden Plas. Niestety Daimler lub Vanden Plas w przyzwoitej kondycji jest poza moim zasięgiem cenowym więc propozycja z ogłoszenia wydaje się dla mnie OK. Pytanie do klubowiczów:
- czy ktoś z was już oglądał na żywo ten egzemplarz i jeśli tak to jakie są niedociągnięcia ?
- na co zwrócić uwagę przy oględzinach tego modelu, jakieś kruczki ? (pomijam tutaj standardowe oględziny jak przy każdym aucie, czyli lakier, zawieszenie, historia, co jak i kiedy było robione itp)
- może ktoś z was ma jakąś alternatywę dla mnie (nie szukam egzemplarzy "przybajerzonych", tylko oryginały mile widziane, jestem statecznym Panem po 40-ce - he he-  więc stąd takie wymogi), może być też wcześniejsza generacja XJ-ta.

JaguarGieremek:
Czy klasyk z 1993 Daimler ?? :)

Jak coś to zapraszam 880 400 483

Boodzio2:
Za podobną kwotę sprzedaje swojego xjr x350 też czarny ,auto bardzo dobrze znane w klubie

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

ktsystem:
Propozycja Boodzio2 jest mi już znana i tutaj bym się nie rozczarował bo jest na pewno dopieszczony ten Jag, ale to nie moja "szkoła" - jak pisałem szukam Long bez nazwijmy to "bajerów", jak najmniej modyfikacji, dodatkowo czarny środek i zmienione felgi. Choć nie ukrywam długo się mu przyglądałem, niestety środek zaważył i nie szukam takiego.
Co do propozycji JaguarGieremek to najpierw prosiłbym link do jakiś fotek (najlepiej w dużej rozdzielczości), potem pogadamy.

JaguarGieremek:
proszę napisać do mnie @

arek@jaguargieremek.pl

Pozdrawiam
Arek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej