Autor Wątek: X-Type Bi Xenon - Bi Led Przeróbka  (Przeczytany 1107 razy)

Offline jagus2200

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • Kocham to forum
X-Type Bi Xenon - Bi Led Przeróbka
« dnia: Sierpień 13, 2019, 03:07:47 am »
Czy ktoś przerabiał zwykłe reflektory halogenowe, na bi xenon lub bi led? Prawdopodobnie, mam tez problem z ulamanymi regulacjami. Czy wasze lampy, na zakretach swieca bardzo waskim strumieniem do srodka? Zauwazylem ze soczewki w x'ie, sa bardzo malutkie. W poprzednim aucie miałem duże soczewki i nie zauwazalem tego problemu. Najbardziej jest to irytujace na ciasnych zakretach, kiedy nie widac nic na skrajnym poboczu... :-wstyd

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: X-Type Bi Xenon - Bi Led Przeróbka
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2019, 10:35:29 am »
X ma małe soczewki? To chyba kolega soczewek w mondeo mk3 nie widział 🤣 możesz mieć wypalone odbłyśniki i dlatego słabo świecą, albo po prostu są źle ustawione. Ja przerabialem mondeo mk3 xenon na bixenon i różnica jest duża ale soczewkę dalej dwa razy większą z audi bodajże. Na fb w grupie x-type  angielskiej gość przerobił na biled. Wygląda to dobrze ale jak oswietla droge to nie pokazał.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Offline jagus2200

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • Kocham to forum
Odp: X-Type Bi Xenon - Bi Led Przeróbka
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2019, 21:43:32 pm »
Wydaje mi sie, ze sa takie same 2.5''. W Audi miałem wlasnie 3" i tam to jednak robilo robote. Odblysniki mam ok, ale jednak wydajnosc slaba i trudno to zaakceptowac po przesiadce z bi xenon 3''. Troche sie obawiam duzej rzezby, przy takim bi led. A i pozniej trudno powrocic do org. W sumie na lampach widzialem d2s, wiec mozna by wrzucic jakis sprawdzony zestawik.

Offline eMWu

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Transit 2.x TXDi EUROLINE
Odp: X-Type Bi Xenon - Bi Led Przeróbka
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2019, 01:27:27 am »
Da się (choć jest trochę rzeźby) upchać soczewki z S-Type, A6 C6, Citroena C5 II, Laguny III (polecam z Laguny III ma fajnie wyciętą przesłonę "na dole"fajniej mamy doświetlone miejsce blizej auta). W miarę dobrze siadają też soczewki z Aurisa II (Bi-Halogen), jakkolwiek najlepiej zregenerować odbłyśniki.
Awaryjne otwieranie pojazdów
Diagnostyka komputerowa JWDS / SDD kodowania
Weterynarz od dziwnych przypadków.
+48 794 743 772

Melduję, panie oberlejtnant, że wszystko jest w porządku, tylko kot jest gałgan i zeżarł kanarka. – Jaroslav Hašek