Autor Wątek: Jaguar S-Type R z przeznaczeniem na części lub do odratowania. 2002r 4.2 S/C  (Przeczytany 357 razy)

Offline edi_roza

• Forumowicz
  • *
  • Kocham to forum
Do sprzedania jak w tytule Jaguar S-Type R. Uszkodzony dół silnika. Wał cały ale w średnim stanie. Silnik tylko wrzucony do auta. Środek kremowy w bardzo dobrym stanie, ale kilka części było w środku i od smaru lekko, ale zamówiłem chemię i będę go czyścić. Cały osprzęt silnika w bagażniku. Przedni lewy błotnik delikatnie wgnieciony. Zderzak do uratowania. Lekko zagięty róg maski ale delikatnie. Drzwi w szpachli, pokazywało 700-800u. Kompresor doloty wszystko jest.  Opony słabe. Felgi obrysowane ale mam dużo czasu wolnego więc chyba będę je sam regenerował. Zimowe opony ze sporym bieżnikiem. Zdjęcia podeślę na mail dla zainteresowanych. Znalazłem silnik z kompresorem i dolotami za 7000zł z wiązką elektryczną więc wystarczy włożyć (podam namiar) Kompresor sprzedać z dolotami za 2000-2500zł i wychodzi 4500zł plus góra silnika na handel też coś się zwróci, albo stolik zrobić i sprzedać za 2500zł. Bo taki mi pomysł wpadł też. Śmigam na wycieczkę 31 sierpnia i muszę mieć na nią 5000zł dlatego chwilowo nie mam budżetu go ratować. Gościowi krzyknęli 15000zł za uratowanie silnika więc kupił drugiego szwajcara w super stanie. Wziąłem dwa, bo był gratis. Jestem w stanie dostarczyć auto po kosztach lawety i paliwa.
Za 12000zł oddam. Na części warty minimum 2x tyle. Możliwa zamiana na XJ40 ale bez dopłat z mojej strony. Może być coś do porobienia.
Do zabrania w redzie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2019, 23:15:15 pm wysłana przez edi_roza »

Offline edi_roza

• Forumowicz
  • *
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar S-Type R z przeznaczeniem na części lub do odratowania. 2002r 4.2 S/C
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2019, 19:13:46 pm »
Oddam za 10 tysięcy.

Offline chris1796

• Forumowicz Executive
  • XJ6 1993r
Odp: Jaguar S-Type R z przeznaczeniem na części lub do odratowania. 2002r 4.2 S/C
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2019, 22:29:31 pm »
Zobacz, ludziska walą drzwiami i oknami po auto  ;D ;D ;D, lepiej go zrób to coś jeszcze może zarobisz. Nie oszukuj się, że będzie łatwo. Za zdrową budę może z 2000 dostaniesz, a Ty masz ją jakby rozwaloną.