Autor Wątek: Witam Wszystkich  (Przeczytany 1147 razy)

Offline Kamil6703

  • Aspirant
  • Wiadomości: 0
Witam Wszystkich
« dnia: Czerwiec 16, 2019, 20:54:29 pm »
Witam! Jako, iż jest to mój pierwszy post na tym forum chciałbym się z Wami wszystkimi przywitać. Mam na imię Kamil, mam 32 lata, na stałe zamieszkuje w Niemczech w Monachium. Pracuje w warsztacie samochodowym gdzie głównie zajmujemy się renowacją starych samochodów. Od niedawna jestem posiadaczem Jaguara S-Type. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów oraz cały zarząd  Jaguar Club Poland.
   Zarejestrowałem się specjalnie na tym forum w celu rozwiązania mojego problemu. Chciałbym oddać mojego Jaguara w dobre ręce. Był to projekt realizowany dla mnie lecz z powodu zmiany koncepcji jestem zmuszony porzucić projekt który nie doprowadziłem do końca. Może ktoś z Was będzie zainteresowany zakupem mojego samochodu i doprowadzeniem projektu do końca. Prosił bym o nie traktowanie mnie jako oszusta, naciągacza czy handlarza. Jestem osobą uczciwa i gardzę cofaniem liczników i „polskimi handlarzami”. Użył bym do tego adekwatnych słów, ale kultura forum na to nie pozwala.
   Szczegóły samochodu pojawią się w dziale sprzedam. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam!
Pozdrawiam Kamil ;)