Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

Brak kamerki cofania

(1/2) > >>

cyberda:
Witam

Po kilku latach wróciłem na to forum, kiedyś miałem X - type i po kolejnych 2 autach kupiłem wczoraj XF 2.2 200KM (serce jednak zostałi przy Jaguarze) i ... ku mojemu zdziwieniu nie ma on kamerki cofania. Oczywiście są czujniki ale to nie to samo co kamerka ... i tu pytanko - czy da się domontować kamerke, a jeśli tak to co będzie potrzebne i czy temat jest do ogarnięcia bez wizyty w ASO ?
Przepraszam jeśli temat już występował ale przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi.

Pozdrowionka

robarco:
Ja również się podłanczam do pytanka.
Chętnie dodał bym kamere do mojego  kota,
kiedyś czytałem że wystarczy wymiana wiązki i założenie panela z kamerą ale testów nie robiłem.

rmazurek:
Oprocz wiazki i kamery, wydaje mi sie ze potrzebny tez bedzie modul, nie wiem tez czy IMC bedzie mial wejscie na podlaczenie z modulu kamery. Do tego potrzebne jeszcze bedzie programowanie.

cyberda:
Z tego co już się dowiedziałem na Ebay dostępne są kity z kamerką i modułem wraz z wiązką (wtyczki) pod XF - no i nie wiem czy będzie potrzebna wizyta na kompie czy nie, no i koszt nie mały bo około 200 - 250 funtów więc nie wiem czy warto. A tak swoją droga to idiotyczny pomysł w aucie tej klasy z monitorem dotykowem brak kamerki cofania ...

nordyk:
Nie lepiej kupić zestaw na tył i przód wraz z wideorejestratorem w mniejszych piniądzach ? Rozważ też tą opcję.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej