Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

Dostęp do nagrzewnicy

(1/2) > >>

wierciu:
Jak dostać się do nagrzewnicy w XF? Cały czas mam słodki zapach płynu chłodzącego w samochodzie. Jak samochód postał cały dzień na słońcu to po włączeniu klimatyzacji nie dało się siedzieć w środku tak waliło płynem. Nie ma żadnego wycieku z układu chłodzącego przy silniku. Podejrzewam, że może gdzieś cieknie z nagrzewnicy.
Tylko, że nie ma ubytku płynu w zbiorniczku. Pod dywanikami też wszędzie sucho. Ktoś coś poleca sprawdzić? I jak dostać się do nagrzewnicy?

nordyk:
Mi ubywa minimalnie ale u mnie to wymiennik ciepła ten taki mały pod filtrem powietrza. - chyba tam bo pod nim jest zaroszone. Do nagrzewnicy podszybie trzeba rozbebeszyc i jest ona po str. pasażera.

wierciu:
No ja już nie wiem co z tym zrobić bo strasznie śmierdzi płynem w upalne dni. Jak jest tak do 15 stopni to jest ok. Ale jak już ma mocniej podziałać klima to ciężko wysiedzieć w samochodzie. Byłem w ASO na sprawdzenie układu chłodzenia i nie ma żadnego wycieku.

nordyk:
Mi W niemczech kruciec wymienili bo jak twierdzili tam był wyciek na oringu. Wymienili skasowali jak za maybacha i dalej ubywa po jakimś czasie. Byłem u nich na reklamacji i powiedzieli że 2 tygodnie potrzebują...

wierciu:
No ja właśnie 6 miesięcy temu jak jeszcze miałem gwarancję to mi wymienili jakieś węże w układzie chłodzenia bo był mały wyciek ale to nic nie dało.
No a teraz jak jest po gwarancji to powiedzieli że mogą szukać wycieku w całym układzie ale to kosztuje 600 zł netto za każdą godzinę  :-clap :-clap :-clap :-clap :-clap :-clap

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej