Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR x308 Toruń

(1/3) > >>

Jaggi:
Witam. Ostatnio pojawił się na jednym z portali ogłoszeniowych z pozoru ładny XJR. Jako że w przeszłości posiadałem S-Type 4.0 a aktualnie w garażu pośród 5 innych aut stoi piękny XJ40 4.0 coś mnie podkusił ten XJR. Wiem ze ze zdjec niewiele mozna wywróżyć ale może ktoś po prostu zna twn samochód, może ktoś był go oglądać i podpowie co nieco ponieważ mam dość spory kawał drogi doprzejechania (400km). Jedyne co wstepnie rzucilo mi sie w oczy to chyba brak paskow na przednich blotnikach. Generalnie bede wdzieczny za wszelkie opinie i sugestie odnosnie XJR x308 a nie tylko tego konkretnego egzemplarza z ogloszenia. P.s Ogloszenie na olx jest nieaktualne ale samochod jest w dalszym ciagu na sprzedaz. Zdjęcia dodam w kolejnych postach bo coś nie chce zaskoczyć. Pozdrawiam

Jaggi:
Zdjęcia do postu  :-wstyd

Jaggi:
Zdjęcia c.d

gonzo7:
masz ten nieaktualny link?

MicGin:
Jechać, obejrzeć, sprawdzić czy nie ma dużo rdzy bo gdzieś ma napewno ale na zdjęciach nie widać. Sprawdzić czy w schowku na rękawiczki nie będzie rozkładu jazdy, czy silnik cichy i telepie i za tą cenę bym brał gdyby nie to że mam identycznego. Przebieg pewnie będzie ze 2x większy ale to zawsze argument za zbiciem ceny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej