Autor Wątek: AKtywacja Subwoofera  (Przeczytany 1041 razy)

Offline GregXF2012

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
AKtywacja Subwoofera
« dnia: Kwiecień 08, 2019, 20:22:16 pm »
Witam Koledzy :-bry. Mam techniczny problem, kupiłem XF z 12roku, po strzale w tył anglik, nagłośnienie w nim to Bowers & Wilkins z tym że nie miałem subwoofera w bagażniku. Prawdopodobnie po wypadku został uszkodzony. Kupiłem drugi wtyczka w bagażniku była, podłączyłem, ale jest cisza, subwoofer nie gra, co gorsze w ustawieniach audio nie ma suwaka od subwoofera. Pytanie czy mógł zostać odłączony w systemie?? podobno w x- type były takie możłiwości, czy w XF też jes taka możliwość?? Jeśłi tak to jak go aktywować. A drugi problem jaki mam to nie działą mi pamięć foteli może ktoś coś wie przy okazji? Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc.

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 432
Odp: AKtywacja Subwoofera
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2019, 05:39:22 am »
Nie wiem czy w bagażniku nie ma bezpieczników lub modułu komfortu. Jeśli dostał w tył może też oberwały. Na fb znajdź kolegę spec Jaguar może pomoże.

Offline GregXF2012

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Odp: AKtywacja Subwoofera
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2019, 22:27:09 pm »
spec Jaguar to nick na fb ?? spróbuję napisać, bezpieczniki wszystkie sprawdziłem w bagażniku koło pedałów i pod maską wszystkie ok. dzięki za pomoc. A nie wiesz może kolego gdzie szukać problemu z pamięcią foteli?? podświetlenie guzików działa, ale pamięć nie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2019, 11:45:59 am wysłana przez MicGin »

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 432
Odp: AKtywacja Subwoofera
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2019, 07:02:05 am »
Hmm musi być jakiś moduł komfortu od foteli, u mnie jest pełno pudełek pod fotelem, może ktoś rozbierał boczek drzwi nie połączył kabli lub fotel był wyciągany. Tak to nick na Fb. Bez kompa i diagnostyki  Tylko możesz popatrzeć po kablach i  styki przeczyścić. Napisz do niego, jest spec.

Offline DARIUSZ xf

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Kocham to forum
Odp: AKtywacja Subwoofera
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2019, 10:06:14 am »
Witam.
Wzmacniacz jest inny który jest w bagażniku po lewej stronie i jeszcze kodowanie. Pozdrawiam