Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ X308 4.0 Sovereign

(1/2) > >>

MC35326:
Dzień dobry,
Planuję zakup pierwszego Jaga w życiu i chciałbym zapytać czy ktoś z Was miał do czynienia, oglądał lub z samych zdjęć mógłby coś powiedzieć o tym egzemplarzu?

Jaguar XJ X308 Sovereign
silnik 4.0 V8 284KM
rok produkcji: 1998
przebieg: 202 000km
Poznań
cena: 10 900zł

https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-x308-sovereign-1998r-4-0-v8-284km-skora-alufelgi-niski-przebieg-ID6BOOOB.html#89074d93f5









Dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam

maps81:
Zaraz Ci wszyscy wynajdą 1000 argumentów przeciw ale przecież mówimy tu o aucie za 2% jego oryginalnej ceny - wiadomo że nie będzie jak z fabryki. Obejrzyj, jak jest w miarę OK to kup, włóż parę tysięcy w naprawę nadkoli i inne rzeczy które się pojawią i ciesz się jazdą. Auto da Ci mega frajdę za ćwierć ceny nowej Dacii Logan.

chris1796:
Kolega maps81 ma rację. W tej cenie się nie oszukuj. Jak sprawi radość podczas jazdy to bierz. Wady podstawowe widać gołym okiem. Głównie do zrobienia tylne lewe nadkole n o i widoczny stan tapicerki fotela kierowcy. Jeśli dobrze jeździ to zrobić to i cieszyć się autem.

Moonwalker_LW:
ale jednak uważaj. ten co kupiłem sprawił mi frajdę podczas pierwszej jazdy, a później włożyłem  min. 15k pln :-)

p123:
No właśnie chciałem to powiedzieć :)
Mój po 4 latach ciągle sprawia mi frajdę ale codziennie patrzę i liczę ile muszę włożyć by również cieszył oko.
W roczniku 1998 pewnie jest rozrząd na słabych napinaczach więc to ryzyko, skoro nadkola są do roboty to pewnie i reszta też ( podłużnice pod silnikiem i inne trudne miejsca ) , zawieszenie, klima, ogrzewanie, podsufitka, tapicerka - koszty, koszty, koszty ...
Ale radość z jazdy bez dwóch zdań spora. Mam 3 auta ale kocurem jeździ mi się najprzyjemniej.
Piotr

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej