Autor Wątek: Jak rozebrać kluczyk  (Przeczytany 1817 razy)

Offline kokosz

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • Kocham to forum
Jak rozebrać kluczyk
« dnia: Kwiecień 10, 2019, 17:12:17 pm »
Witajcie
Mam pytanie jak rozebrać element kluczyka od xjs 93 rok w którym jest przycisk( chyba centralnego) . Widzę ze składa się z 2 elementów ale nie chce tego złamać .

Offline jarek-jerryjag

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 279
  • Ja kochaminienawidze Jaga to jest jedno słowo
Odp: Jak rozebrać kluczyk
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2019, 03:12:57 am »
 ty chyba masz kluczyk z lampka . Lampkę mozna było kupić osobno ale teraz jest nie osiągalna  i  na pewno bateria padła . Problem ze tego nie mozna było otwierać . z tyłu jest przycisk który zezwala na wyjecie tej części z lampką . 
 moze sie mylę ale innych kluczyków rozbieranych w tym czasie nie robili . pilot  alarmu był  osobny.
I love and hate Jaguars

Offline eclips

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Jak rozebrać kluczyk
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2019, 09:46:27 am »
Da się domowym sposobem sprawdzić dlaczego nie działa alarm z pilota xjs 1995r
Bateria zmieniona ale cisza

Offline jarek-jerryjag

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 279
  • Ja kochaminienawidze Jaga to jest jedno słowo
Odp: Jak rozebrać kluczyk
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2019, 17:23:33 pm »
 Moze masz nie zaprogramowanego pilota.?  Mozna do 5 pilotów zaprogramować ale potem trzeba od początku wyczyścić sterownik .
 W xjs 94-96 da się zaprogramować bez PDU pilota ale trzeba znaleźć drut pod centralną konsolą i połączyć do  masy  prze przełącznik a potem programować jak w x300 czyli szybko naciskać przetacznik  za usłyszy się dźwięk . następnie naciska się pilota i znowu przetacznik . Nie pamiętam koloru drutu  dzisiaj albo jutro poszukam i napisze jaki kolor.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2019, 17:33:09 pm wysłana przez jarek-jerryjag »
I love and hate Jaguars