Autor Wątek: Hak holowniczy do s type 3.0v6 przed lift  (Przeczytany 1395 razy)

Offline jaguar89

  • Aspirant
  • Wiadomości: 8
  • Kocham to forum
Hak holowniczy do s type 3.0v6 przed lift
« dnia: Kwiecień 09, 2019, 17:29:09 pm »
Panowie mam pytanie, czy hak z polifta będzie pasował do przedlifta? Mam do kupienia hak z polifta 2.7hdi 2005r. Fajny bo jest z wypinaną kulą tylko w polifcie dolna część zderzaka jest czarna nie lakierowana. W moim jest cały zderzak lakierowany i ma inny kształt, interesuje mnie tylko sama belka i hak czy pasują bo wiązkę sam sobie zrobię. No chyba że musi być moduł to proszę o podpowiedź jaki? Tak samo czy zderzaki się czymś różnią?

Offline jaguar89

  • Aspirant
  • Wiadomości: 8
  • Kocham to forum
Odp: Hak holowniczy do s type 3.0v6 przed lift
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2019, 15:15:23 pm »
Halo pomoże ktoś? Z tego sam ustaliłem belka jest taka sama, może być problem z modułem, bo polift ma CAN a przedlift niema. Dlatego proszę o pomoc i czy zderzak w wersji sport jest inny ale czy ktoś posiadał Kota w wersji sport z hakiem?

Offline Pawel_M

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 292
Odp: Hak holowniczy do s type 3.0v6 przed lift
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2019, 12:37:48 pm »
Tylny zderzak w S-typie -2002 w wersji sport jest taki sam jak w zwykłej wersji, belka zderzaka -2004 jest taka sama i jest aluminiowa później była metalowa i inaczej wyglądała. Tyle wiem, może ktoś coś jeszcze uzupełni. Jeżeli chodzi o hak w s-typie to masz nikłe szanse że ktoś się odezwie nie wspominając już o wersji sport z hakiem...

XK 4.2 2008r
S-type 4.0 Sport 2001r
S-type 4.0 2001r

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Hak holowniczy do s type 3.0v6 przed lift
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2019, 13:03:03 pm »
Ostatnio sprzedawałem hak i był mocowany do nadwozia nie do belki . I powiem jako ciekawostkę że był mocowany na 12 srub.
Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline Pawel_M

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 292
Odp: Hak holowniczy do s type 3.0v6 przed lift
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2019, 21:45:53 pm »
Ostatnio sprzedawałem hak i był mocowany do nadwozia nie do belki . I powiem jako ciekawostkę że był mocowany na 12 srub.

Wcale się nie dziwię że hak mocowany jest do nadwozia, skoro ta aluminiowa belka nie jest w stanie utrzymać wieszaków tłumików końcowych które są do nie mocowane i co jakiś czas muszę w jakimś s-type zdejmować zderzak i poprawiać fabrykę ;)
XK 4.2 2008r
S-type 4.0 Sport 2001r
S-type 4.0 2001r

Offline jaguar89

  • Aspirant
  • Wiadomości: 8
  • Kocham to forum
Odp: Hak holowniczy do s type 3.0v6 przed lift
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2019, 09:04:40 am »
Dzięki za podpowiedź. Wiem też że jest montowany do nadwozia bo belkę zakupiłem. Mam problem tylko z kulą haka bo mi chłop wysłał inną która nie pasuje. Mam pytanie o zderzak. Fajnie że jest taki sam. Ale czy przy wersji z hakiem tam jest wycięta dziura czy jest jakaś klapka?