Autor Wątek: Małe zapocenie nie wiem na czym  (Przeczytany 1113 razy)

Offline wierciu

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Kocham to forum
Małe zapocenie nie wiem na czym
« dnia: Kwiecień 08, 2019, 12:46:22 pm »
Czy ktoś po tych zdjęciach jest w stanie powiedzieć mi z czego jest ten wyciek? Dzisiaj zauważyłem małe zapocenie na tym czarnym elemencie. Ktoś wie co to jest? ( zaznaczone na czerwono)
Jaguar XF 2014 2,2D

Offline wierciu

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Kocham to forum
Odp: Małe zapocenie nie wiem na czym
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2019, 19:34:45 pm »
Kur** czy na tym forum ktoś się na czymkolwiek zna niż na rozpierdolo**** 20 letnich X-type?  Pytanie o silnik zero odpowiedzi, pytanie o amory zero odpowiedzi, pytanie o regulację kierownicy zero odpowiedzi. Ale jak się jakiś Mirek zapyta o milionowy błąd który mu wyskoczył na jego domowej stacji diagnostycznej w jego jedynym prawidziwym Jagu jakim jest X-type w manualu to specjalistów jest pełno.
Jeśli administrator to czyta to spokojnie możesz usunąć moje konto bo to pytanie o cokolwiek innego niż jak polepić samochód z 3 innych mija się z celem.

Offline kamis

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 177
  • XF SV8
Odp: Małe zapocenie nie wiem na czym
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2019, 22:04:19 pm »
Wierciu bez stresu. To chyba jasne dlaczego tak jest. Jak masz x-type za 5k, to info z forum naprawdę może decydować, czy 500+ starczy na kiełbasę dla dzieciaków, czy też nie. Ty masz auto za 100k, więc zamiast zawracać gitarę na forum jedź do jakiegoś sensownego serwisu, to każdy mechanik Ci za stówę powie z czego jest ten wyciek ;)

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 778
  • JCPF Club Member
Odp: Małe zapocenie nie wiem na czym
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2019, 23:50:18 pm »
Jeśli administrator to czyta ...
Czyta i admin i mod. Ale zostawiam to aby inni zobaczyli z kim zacz. Masz mało popularny silnik i nie wymagaj też aby odpowiedź na pytanie pojawiła się po 5 minutach. Chcesz na już to przedmówca powiedział abyś pojechał do fachowca.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 435
Odp: Małe zapocenie nie wiem na czym
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2019, 05:23:47 am »
Dokręć tą opaskę jeśli się da. To od wspomagania ? Nie widać za dobrze

Offline wierciu

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Kocham to forum
Odp: Małe zapocenie nie wiem na czym
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2019, 08:54:18 am »
Nie oczekuję rozwiązania na już. I dobrze wiem, żeby jechać do serwisu. Ale na wizytę muszę czekać 4 dni więc chciałem wrzucić tutaj żeby się podpytać ponieważ nie znam każdej rurki w silniku. Ale już takie rzeczy jak ustawienie kierownicy co w XF 250 mają wszyscy elektryczne po 7 dniach zero odzewu. Ale spoko luz faktycznie za mocna reakcja pod wpływem emocji :)

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 435
Odp: Małe zapocenie nie wiem na czym
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2019, 15:52:30 pm »
Od czego ten przewód odchodzi. Zrób zdjęcie tej pompy czy co to jest to może będzie łatwiej. 2.2 nie jest tak popularny jak 3.0

Offline wierciu

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Kocham to forum
Odp: Małe zapocenie nie wiem na czym
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2019, 18:01:58 pm »
Już po serwisie. To było od wspomagania. Ale jest wszystko ok. Poluzowała się obejma i tyle. Ale dobrze się stało bo znaleźli inne zapocenie. Na rolce od napinacza paska.

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 435
Odp: Małe zapocenie nie wiem na czym
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 11, 2019, 07:03:20 am »
No i gut 👍