Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ X351 3.0B 4x4 2015r. 57kkm- auto z USA (Piekary Śląskie)

(1/1)

CzarnyLewis:
Witam,

Auto z USA - tak wyglądało po kolizji (uderzenie w tył) - zdjęcia z CarFax:





Dwa zdjęcia, już po naprawach w Polsce:



Link do aukcji ze wszystkimi zdjęciami:
OtoMoto

Model: Jaguar XJ X351
Silnik: 3.0 benzyna 340km
Napęd: 4x4
Rok: 2015r.
Licznik: 57 000 km
Cena: 126 000 zł netto

Czy taka stłuczka mówi od razu o naruszonej konstrukcji podwozia auta? Czy od razu odpuścić to auto?
Czy podczas transportu auta z USA w kontenerach, sól z powietrza niezostanie w "zakamarkach" i nie będzie powoli utleniać karoserii aluminiowej ?

Dzięki za pomoc

Yoohas:
Uderzenie było silne, podłoga i tylna podłużnica przestawione. Niby można kupić ale raczej z przekonaniem, że auto później niesprzedawalne za normalne pieniądze.

Inna sprawa - jak był naprawiany?

Co do soli i aluminium - nie sądzę,by to był wielki problem.

CzarnyLewis:
Witam,

auto było naprawiane w Auto-Perfekt Kluska Artur w Tarnowski Górach. Oczywiście właściciel mówi, iż wszystko zostało zrobione na oryginalnych częściach, zanitowane.
Chciałem podjechać jednak najpierw potrzebuje opinii, ponieważ trudno było mi ocenić czy to zderzenie/później naprawa to poważna ingerencja w geometrię auta, a w takim wypadku to szkoda czasu na taki egzemplarz.

patryk_x-type:
Kolego. Na to co jest na rynku to wierz mi ze jest to zadne uszkodzenie, podjedz ,zobacz,sprawd . Fajnie ze masz swiadomosc jak był uszkodzony , niestety wiekszosc ludzi  chce tez wiedziec jak był uszkodzony po czym jak widza zdjecia  sprzed wypadku to wolą iśc kupic "bezwypadkowy"z "niskim przebiegiem" do komisu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej