Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)

E-pace Android Auto

<< < (2/5) > >>

zibikm:
Witam
Bardzo wyczerpująco opisałeś swoje pierwsze doznania z jazdy,widać że jesteś zadowolony z auta i to mi się podoba że pomimo tego że Jaguar ma parę wad( ale jakie auto ich nie ma) to nie zrobiłeś z nich wielkiego ale.
Ja swoje auto mam podobno odebrać w środę i będę miał do przejechania około 400 km ,też postaram się podzielić jak najszybciej wrażeniami.
Pozdrawiam

Freeminder:
Takie jeszcze dorzucę irytatorki:

- fakt, że środkowy wyświetlacz nie zapamiętuje języka mnie nie wkurzał. Do czasu, jak jakiś kolega tutaj napisał, że go wkurza. I przeszło na mnie :)
- trochę irytuje mnie fakt, że w korku czujniki parkowania czasem urządzą sobie koncert tak, jakbym jechał w wąskim tunelu 5 cm od ścian.
- i zaczął mnie trochę wkurzać fakt, że kasując np. średnie spalanie kasują się wszystkie parametry przypisane do TRIP-A. W poprzednim samochodzie mogłem każdy parametr kasować osobno bez wpływu na całość.
- i może ktoś wie, co oznacza w ustawieniach nawigacji "POKAŻ KIBEL NA KOMPASIE". Nie, nie pomyliłem się w pisowni :)

mojomr:

--- Cytat: Freeminder w Marzec 27, 2019, 09:47:14 am ---- fakt, że środkowy wyświetlacz nie zapamiętuje języka mnie nie wkurzał. Do czasu, jak jakiś kolega tutaj napisał, że go wkurza. I przeszło na mnie :)
--- Koniec cytatu ---
Mówiłem... ;D Zwolnij trochę miejsca w  skrzynce bo nie mogę Ci wysłać wiadomości.

--- Cytuj ---- trochę irytuje mnie fakt, że w korku czujniki parkowania czasem urządzą sobie koncert tak, jakbym jechał w wąskim tunelu 5 cm od ścian.
--- Koniec cytatu ---
Myślałem, że to tylko u mnie i już się nie czepiałem.

--- Cytuj ---- i zaczął mnie trochę wkurzać fakt, że kasując np. średnie spalanie kasują się wszystkie parametry przypisane do TRIP-A. W poprzednim samochodzie mogłem każdy parametr kasować osobno bez wpływu na całość.
--- Koniec cytatu ---
Patrz, a to mnie w ogóle nie rusza. Przyjąłem, że tak jest i ok.

--- Cytuj ---- i może ktoś wie, co oznacza w ustawieniach nawigacji "POKAŻ KIBEL NA KOMPASIE". Nie, nie pomyliłem się w pisowni :)

--- Koniec cytatu ---
Że co??? Gdzie to jest w ustawieniach? Muszę sprawdzić :D ;D

Freeminder:
Klikasz w nawigację, potem w zębatki na dole, ustawienia nawigacji i w dół. A tam kibel.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

mojomr:
Aż z ciekawości (czy ja tez tak mam) sprawdzę ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej