Autor Wątek: Zakup XF lub XF-R - zbieram wszelkie informacje.  (Przeczytany 7994 razy)

Online milet

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 206
Odp: Zakup XF lub XF-R - zbieram wszelkie informacje.
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 17, 2020, 19:08:16 pm »
"tapicerek w kolorze zygowiny lub sraki po kacu" to taka metafora, powiedziałbym, mało literacka (o ile w ogóle nazwać to można metaforą).

Poza tym chciałem tylko przypomnieć rzymską maksymą "de gustisbus non disputandum est".

Powodzenia w szukaniu samochodu!

Offline marti

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 213
Odp: Zakup XF lub XF-R - zbieram wszelkie informacje.
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 18, 2020, 01:04:34 am »
Ojej, uraziłem wasze uczucia i delikatne dusze. Moze jeszce otoczyć was opieka, której nie zapewnili wam rodzice? Bez jaj...Rozumiem, ze Top Gear i podobnych tez nie ogladacie, bo mówienie o pewnych rzeczach metaforami to za duzo dla waszych delikatnych uszu... jak pisałem - temat do zamiknięcia. tym bardizje, że niewielu tu jest, ktorzy potrafią odpowiadac na temat. Moze pytania tez ich uraziły...ja Wam tylko od siebie cos przypomne - jakie by nie było - to tylko auto. Rzecz o której mam prawo pisac tak jak mam na to ochotę...

Daruj sobie wycieczki na temat mojej wrażliwości, a po za tym, już Ci pisałem, kup sobie Poloneza, nie będziesz miał problemu z jego utrzymaniem, bo czytając twoje Januszowe pytania, i wywody, XFR to nie twoja liga, przy pierwszym większym serwisie, jak to zwykle bywa, " u tego rodzaju klientów "zacznie się drutowanie, szkoda samochodu

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 777
  • JCPF Club Member
Odp: Zakup XF lub XF-R - zbieram wszelkie informacje.
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 18, 2020, 10:07:47 am »
Wątek zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku. Zachowajmy powagę.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline cyberda

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 123
Odp: Zakup XF lub XF-R - zbieram wszelkie informacje.
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 18, 2020, 13:59:01 pm »
Powaga polega na tym że albo kogoś stać na auto i jego utrzymanie albo go na to nie stać i powinien poszukać takiego pojazdu który jest możliwy do utrzymania w ramach jego możliwości finansowych. Wszelkie kombinowania źle się kończą.

Pozdrowionka

P.S. W zasadzie to jeśli ktoś kupuje auto za swoje pieniądze to jest to jego problem. W krótkim czasie sam stwierdzi czy zrobił dobrze czy nie.
Jest: Jaguar XF /2013/ 2.2 d 200KM 
Były: Vauxhall Insignia 2.0 2009
Toyota Avensis 1.8 2007
Jaguar X-type 2.1 2003
Renault Laguna II 1.8 2001, Laguna I 3.0 1998
DODGE GrandCaravan 3.3 2001
Hyundai Elantra 2.0 2001
Citroen Picasso 1.8 2001
Hyundai Accent 2000