Autor Wątek: Android Auto  (Przeczytany 5823 razy)

Offline anutemix

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • Samochód jest dobry do kiedy jeździ
Odp: Android Auto
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 14, 2023, 16:00:47 pm »
Mały Update
Zakupiłem wtyczki fakra pod gps, przełączyłem tą z navi pod chinolka, a tą od chinolka pod oryginalną navi Jaga (antena schowana za radiem) - śmiga aż miło, wiadomo że przy androidzie nie będzie się korzystać z navi oem. Google maps, Waze procują idealnie.
Antenę 4G wyprowadziłem na podszybie, praktycznie jej nie widać, Internety na pokładzie również ładnie pracują.
Czujniki działają, pozostają mi problemy natury wizualnej, zmiana kafelek na ekranie głównym i kilka innych pierdół bez których wprawdzie da się przeżyć.
Ogólnie osobiście ja jestem zadowolony.

Hej a podpowiesz czy w ustawieniach można wyłączać start stop? Jak montuje nowy ekran to te przyciski znikają, chciał bym ten start stop wyłączać bo nie używam.

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 435
Odp: Android Auto
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 23, 2023, 19:27:27 pm »
Gdzie jest ten kolega który miał zdjęcia podesłać ?

Offline nordyk

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 435
Odp: Android Auto
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 08, 2024, 18:36:36 pm »
Kupiłem do mojego xjr androida 10,25" android 13, 128 GB 8 core i coś tam jeszcze. Mam parę pytań bo internet mi nie chodzi - jaką kartę SIM najlepiej włożyć, jakie parametry odczytujecie  na tym pulpicie wirtualnym z dwoma zegarami ? Ja mam tylko prędkość o obroty a na początku dam sobię rękę odciąć że można było jeszcze coś wyświetlić - chyba temperaturę. Wiem jak ustawiać kafelki itd. Jak z tym faktem - kablem pod GPS ? Jak to wygląda gdzie podłączyć ? Proszę o kontakt