Autor Wątek: Jaguar x300 stuknięcie przy ruszaniu i myszkowanie auta na mokrej nawierzchni  (Przeczytany 1103 razy)

Offline Korn141

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 17
Witam. Mam dziwny problem z moim Jaguarem. Coś mi stuka podczas ruszania, tzn jak auto się już tochy i dodam gazu to słyszę z tyłu taki głuchy pojedynczy stuk. No i to cholerne myszkowanie auta. Wystarczy, że popada trochę deszczu i kocur chodzi swoimi ścieżkami. Wszystkie tuleje i gumy wymienione na nowe, zbieżność ustawiona, opony do auta kupione nowe. Nie mam zielonego pojęcia co to może być. Może ktoś jest w stanie pomóc swoją wiedzą?

Offline katar83

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 998
Odp: Jaguar x300 stuknięcie przy ruszaniu i myszkowanie auta na mokrej nawierzchni
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2019, 10:27:30 am »
Krzyżaki z tyłu i tuleje w piastach wymienione? Duże gumy w ramie też? U mnie stukało identycznie z obu stron, wymieniłem zmasakrowane tuleje w piaście, zewnętrzny krzyżak z lewej strony i teraz wydaje mi się, ze stuka tylko z prawej wiec zgaduje, ze i prawa strone bede musial wymienic mimo że krzyzak wyglada w porzadku i nawet nie drgnie jak go probuje ruszyc.

Offline Korn141

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Jaguar x300 stuknięcie przy ruszaniu i myszkowanie auta na mokrej nawierzchni
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2019, 14:25:10 pm »
Tego nie robiłem. Bardzo dziękuję za podpowiedź. W taki razie nie zostało mi nic innego jak brać się do roboty