Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)

Jakiego E-Pace'a kupic ....

<< < (4/6) > >>

Freeminder:

--- Cytat: Yoohas w Grudzień 07, 2018, 17:17:11 pm ---Tak ,porozmawiajmy o aucie ;)

Robiłem niedawno przegląd małych SUV-ów. I E-pace w tzw. segmencie premium wylądował na końcu.

W ogóle nie polubiłem tego auta, głównie za marną jakość wykończenia, ciasnotę i słabe osiągi.

Poniżej 200k zł znalazłem ciekawsze (w mojej opinii) alternatywy - Stelvio z silnikiem 280KM. Dwa razy się upewniałem, że da się toto kupić za 197k brutto, a nie netto. I druga opcja - Evoque.

Finalnie bliżej mi do Stelvio, gdyż jednego RR już mam. Ale Małżonka zakochała się w Evoque.

--- Koniec cytatu ---

Kurde, dziwi mnie Twoja ocena. Niedawno miałem dylemat - potrzebowałem crossovera - żona się uparła. Na początku miał być jeszcze GLC lub Stelvio ale odpadły ze względu na gabaryty. Poza tym jakość wykończenia, powiedzmy sobie umiarkowana. W GLC skaj w samochodzie za 230 tys., w Stelvio kilka dziadowskich plastików (i tak lepiej niż w Mercu), spalanie i opóźnienie skrzyni (trochę jak w Jaguarze). Został nam GLA, X1, XC40 i Jaguar. X1 jest ciasne i plastikowe. GLA jeszcze ciaśniejszy - właściwie nic go nie różni od A, prócz zewnętrznego napompowania. XC40 R-design T5 ma filc na drzwiach. Konsola jest super, fotel extra ale tył jest ani wygodny, ani ładny. Żaden z tych samochodów nie ma skóry na prawie wszystkim (ba, właściwie w ogóle nie ma skóry prócz foteli). Kijowe są kieszenie w drzwiach, to fakt. Ramka dookoła ekranu i otoczka skrzyni biegów. Reszta jest super. Gałki klimatyzacji, kierownica, podłokietnik (choć nie przesuwany) - super. Był jeszcze Evoque, ale nie było takiej fajnej oferty i środek wygląda IMO gorzej. Cieszę się, że wybraliśmy JAGA.

rmazurek:
Panie i Panowie.

Jest szansa ze wasze zamowione auta beda wczesniej niz zapowiedziane z uwagi na zmniejszona ilosc zamowien na I Pace.

wierciu:
A skąd takie info co do I-Pace? Na I-Pace obecnie czas oczekiwania na produkcję to prawie rok. Zainteresowanie jest ogromne.

rmazurek:
Ze zrodla ;)

Ilosc zamowien to nie jedyny faktor majacy wplyw na ilosc zaplanowanych do produkcji aut,

brawet:
Witam wszystkich, poszukuję E-pace'a 2.0d 180 km. Zwracam się do Was z pytaniem czy model miał jakikolwiek lifting/wprowadzone zmiany.

Oglądałem dzisiaj jednego z listopada 2018r. mam wrażenie, że ma inny system multimedialny niż ten w salonie. Ponadto przy jeździe miałem wrażenie jakby skrzynia "wolniej ruszała" czego nie było w demo 2019 z salonu. Samochód, który oglądałem ma 6 tysięcy przebiegu.

Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej